1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I

[1470 - 1479] [1481 - 1490] [1491 - 1500] [1501 - 1505]
kavel: 1501
Hollandsche School, 17de/ 18de eeuw. (Gezin met hondje bij een openstaande deur)
-Olieverf op doek, 32 x 42 cm., in lijst.-

verkocht € 160.00
kavel: 1502
F.D.N. van Deventer (1ste helft 19de eeuw). (Leeuw en tijger)
-Twee tekeningen in zwart krijt, beide gesigneerd "F.D.N. van Deventer" en gedateerd 20/ 21 augustus 1838, beide bladmaat ca. 44 x 30 cm.-
€ 70 - € 140
kavel: 1503
Lot van 10 diverse items: (1) Sieuwert van der Meulen (1663-1730). Twee etsen:
-(1) "West-Indise vogels,door de Hollanders Iuffertjes genaamt". (2) "Verschyde soo Oost-Indische als West-Indise en Hollandse vogelen, meest naa 't leeven geteekent, en int' koper gebracht door Petrus Schenk". Twee etsen, elk ca. 17 x 19 cm, beide gesigneerd in de plaat (de tweede gedateerd 1707), uitgegeven door Pieter Schenk te Amsterdam, met gegraveerde titel in Nederlands en Latijn onder de afbeelding.-

verkocht € 120.00
kavel: 1504
[Kinderspelen] 7 stuks grafiek: (1-4) Cornelis Schut I (1597-1655) (naar)
-Serie van vier etsen, alle ca. 12 x 22 cm, alle gesigneerd "Cornelius Schut in.", genummerd 1-4 in de plaat, de eerste genummerd "No. 14" in de plaat.-

verkocht € 100.00
kavel: 1505
Lot van ca. 45 stuks diverse oude grafiek, w.o.: (1-4) (Dwergen)
-Set van 4 gravures uit Het Groote Tafereel der Dwaasdheid (1720), genummerd 1-4, alle 16 x 10 cm, samen gemonteerd met bovenmarges op 1 drager (enigszins kort afgesneden). -

verkocht € 190.00