veiling / Veiling 24, deel II. Topografie, Atlassen, Strips, Aziatica, Fine arts incl. Art nouveau-collectie Jaap van Dam / 1469-1505 Grafiek, schilderijen en tekeningen 16e-19e eeuw deel I
[1502] [1503] [1504] [1505]
kavel: 1504 verkocht € 100.00

[Kinderspelen] 7 stuks grafiek: (1-4) Cornelis Schut I (1597-1655) (naar)

Serie van vier etsen, alle ca. 12 x 22 cm, alle gesigneerd "Cornelius Schut in.", genummerd 1-4 in de plaat, de eerste genummerd "No. 14" in de plaat.
Goede afdrukken op papier met brede marges, op papier met niet-geduid watermerk, aan elkaar gezet met een binddraadje. Het papier met vouwen en rafels in de marges, ruim buiten de afbeeldingen. Ex collectie Jaap van Dam, zie de speciale rubriek gewijd aan deze kunstenaar in deze veiling. De kinderen spelen met een schommel, een hond en een hoepel, druiven en wijn (kinderbacchanaal) en op de laatste ets spelen ze blindemannetje. En met nog 3 andere met hetzelfde onderwerp, o.a. naar Jacob de Witt. (totaal 7)