veiling / Veiling 24, deel III. Fotografie, Sport, Schaakboeken, Ansichtkaarten, Erotica, Varia, Antiek / 2060-2080 Fotografie: originele fotografie
[2060] [2061] [2062]
kavel: 2060 verkocht € 80.00

George Barker (1844-1894)

Niagara Falls (Cave of the Winds). Albuminedruk, ca. 1888. 49,2 x 41,5 cm. Geplakt op karton, 64,7 x 49,5 cm.
Iets verschoten van kleur, enkele roestvlekjes, verder goed.