1000-1129 Counterculture: Magazines and Ephemera Netherlands

veiling / Auction 25 Session II Collection Tjeerd Deelstra. Post-war Avant-Garde. Fluxus and Conceptual Arts & Counterculture Movements part II
[1000 - 1010] [1011 - 1020] [1021 - 1030] [1031 - 1040] [1041 - 1050] [1051 - 1060] [1061 - 1070] [1073 - 1080]
kavel: 1073
Anarchism
-Banaal1. Tegen de Olifantenhuiden mentaliteit. Sirkus ANA. Maastricht, 1978 + De Vrije. Anarchistisch Tijdschrift. 10 issues between 1966 and 1969 + De Vrije Kalender 1968. Drawings by Arthur Moyse + A. Cabo. Li Tse's Anarchisme, de Vrije, c. 1966 + Demonstratiekrant jaargang 1, No.1, 1968.-

verkocht € 70.00
kavel: 1074
[Punk/New Wave] Raket Rotterdam
-De avonturen van Red Rat deel één. Raket, Rotterdam, 1980. 26 pp. incl. poster + Raket No.8 incl. poster and Marcel Megawatt bijlage + Vakantie-Raket No.12 + Raket No.14 + attachment + De Westerse beschaming, 1982 - and Ze zijn er weer...Raket, Rotterdam, 1982. 305, (10) pp. -

verkocht € 110.00
kavel: 1075
Stencil Art
-Knust. Westland Bode. Periodiek van onthoudingen restant en welstand in Nijmegen. 6e jaargang nr I + Knust. Mediaval. De Middeleeuwigheid en nageboorte van de tijdsdrift + Bazooka magazine No.9 + Nord es Mord. 1927. Vroeger is eenvoud. No. 93, Knust 1986 + Knust. Extrapool + Managoes Nijmegen, 1992. Two booklets in cardboard sleeve -and 3 more. -

verkocht € 190.00
kavel: 1076
Polygrafies Journaal
-Pres. dir. Amust. Quaestor-liber B. van Bengel, executive editor Jos van Limbergen (all pseudonym?). Musterstichting, Delft, 1979. All 7 issues bound in one. -

verkocht € 70.00
kavel: 1077
[Punk] Koekrand
-Diana Ozon, Hugo Kaagman et al. Koekrand kalender 1978. With 12 Happenings + Koekrand 63, 1984 + Hugo Kaagman. Papua Punk. De Woelrat, Diana Ozon, Hugo Kaagman et al. Amsterdam, 1982. 120 pp. + Ha Fijn? Heer Peejee, et al. Ha Fijn? Amsterdam, april 1987 + Willem Vleeschouwer. Punk kwartet. Muziekkrant Oor, 1977 - and 2 more. -

verkocht € 260.00
kavel: 1078
[Punk] Koekrand
-(Koecrandt, Coekrandt, Koekkrant, Koekrand en Coekrant). Johan van Leeuwen, Diana Ozon, Hugo Kaagman, Dr. Rat. Amsterdam based punk magazine. Koekrandt verzamel pakket. Consisting of 18 Koekrand objects, issued between 1977-1980. Including Koecrandt kalender, Koecrandt Nos. 30, 32, 33, 46, 50, KoeCrandt 13 papua punk, Bwana 5 secret life and Bwana 5 special, Duckstad badge, poster, etc. + plastic sleeve with handsprayed 'Citroenvla' with several stencils and loose items. -

verkocht € 340.00
kavel: 1079
[Punk] Koekrand
-(Koecrandt, Coekrandt, Koekkrant, Koekrand en Coekrant). Johan van Leeuwen, Diana Ozon, Hugo Kaagman, Dr. Rat. Amsterdam based punk magazine. Nos.29, 54, 60, 61, 62, 64. Added: De Avonturen van God, comics, Hugo Kaagman, Diana Ozon, dec. 1977, edition of 100 + Coecrandt Deutschland Special, Hugo Kaagman, Kristian Kanstadt, Jan. 1978, edition of 100 + KoeKrantKalender, Hugo Kaagman, febr. 1978, edition of 100 + Koekrandt information pamphlet, Hugo Kaagman, Kristian Kanstadt, Ludwig Wisch, dec. 1977, edition of 200. The last 4 all in hand-painted cigarette box as issued, to be bought in the "Art-O-Maat", Spuistraat, Amsterdam. -

verkocht € 420.00
kavel: 1080
Vietnam Bulletin
-Informatiebulletin voor Zuidoost-Azie, 1972-1982. Approx. 115 issues of this magazine.-

verkocht € 180.00