290-338 Plaatjesalbums & Reclamespelen

veiling / 28 maart 2011
[290 - 299] [300 - 309] [310 - 319] [320 - 329] [330 - 338]
kavel: 320
Turmac: Alle Landen Vereenigd, album no. 2.
-1932. Oblong album, met 239 van 249 plaatjes. + ca. 50 dubbele zijdjes. -

verkocht € 70.00
kavel: 321
Boldoot: De Taal der Bloemen
-Complete set van 64 plaatjes. Het bijbehorende album is door verzamelaars tot nu toe niet gesignaleerd.-
€ 50 - € 80
kavel: 322
Turkstra's Beschuitfabriek Leeuwarden - Leporello plaatjesalbums
-Ca. 1950. Van de serie de titels: Nieuw Guinea, Klederdrachten, Historische Gebouwen, Havenwerken, Ruimtevaart en Muziekinstrumenten. Van alle albums ontbreken meerdere plaatjes. -
€ 60 - € 100
kavel: 323
Turmac Filmsterrenalbums
-2 Lege albums met meer dan 300 losse kleuren- en zw.-wit filmsterrenplaatjes. In ieder album horen 176 plaatjes. Zeldzaam. -
€ 250 - € 350
kavel: 324
C. Ulrich & Zoon, Banketbakkers - Koks, Rotterdam: Vaderlandsche Historie Serie I
-Compleet met alle plaatjes. + leeg (zwartjes)album + 134 losse filmsterren fotootjes van Maple Leaf Chewing gum (niet behorende tot het album).-

verkocht € 35.00
kavel: 325
Sluitzegelalbum
-Reclame Marken Album. Album met ca. 650 Duitse sluitzegels in mooie compositie geplakt. Ca. 1915-

verkocht € 160.00
kavel: 326
Noodgeld 1914-1924
-Fa. Deutschland Zentraler Notgeldvertrieb, 1931. Twee Notgeld-albums met meer dan 1200 verschillende biljetten die in de Duitse crisistijd zijn uitgegeven door overheid en gemeenten. Oblong albums, waarvan 1 in cassette gestoken. In het andere album een Nederlandse uitleg van de geschiedenis van het Noodgeld.-

verkocht € 180.00
kavel: 327
Abdijsiroop-spel De Lotgevallen van Meneer Vincent
-Ganzenbordachtig spel, waarin ieder plaatje van een rijmpje is voorzien. Ca. 1910. Op papier, gevouwen. + Sneeuwwit Zeeppoeder: Gloor spel, De Haas & van Brero, Apeldoorn, papieren spel, ca. 1910. + Het Verkade Melbourne Spel, Het Leeren Zolenspel en 2 andere spelen. -

verkocht € 50.00
kavel: 328
Klok Zeep Puzzel
-Ca. 1930. Puzzel in de vorm van een klok. 41 x 33 cm. Compleet, gelegd en achter glas. Op achterzijde van de lijst de orig. verpakking.-

verkocht € 60.00
kavel: 329
Tik Tak Thee en Koffie: Hanenpuzzel
-Ca. 1930. Puzzel in de vorm van een haan. Compleet, gelegd, achter (plexi)glas. Aan achterzijde lijst de orig. verpakking. + Ronde puzzel (Brits?) van Renbaan. ook compleet achter glas in lijst.-

verkocht € 80.00