veiling / 8 november 2011 / 640-740 Kunst en Toegepaste Kunst
[669] [670] [671] [672] [673]
kavel: 671 € 75 - € 125

Codex Varia - Kunstenaarsboek

De Kijkzaal - Wolvega en de afzonderlijke kunstenaars. Edit. Marga Houtman, Ekkers & Paauw, kunstenaarsboek/catalogus met bijdragen van 15 kunstenaars, 4 p. orig. specimen, metalen band met aan voorzijde ingelegde granen. Ekkers/Paauw/Houtman, 1997. Genumm. en gesign. dit is nr. 99 vd 150.