Codex Varia - Kunstenaarsboek
This item contains no English description.
See the Dutch description: De Kijkzaal - Wolvega en de afzonderlijke kunstenaars. Edit. Marga Houtman, Ekkers & Paauw, kunstenaarsboek/catalogus met bijdragen van 15 kunstenaars, 4 p. orig. specimen, metalen band met aan voorzijde ingelegde granen. Ekkers/Paauw/Houtman, 1997. Genumm. en gesign. dit is nr. 99 vd 150.