1400-1447 Topografie buiten Europa

veiling / 10 juni 2015
[1400 - 1409] [1410 - 1419] [1420 - 1430] [1431 - 1442] [1443 - 1447]
kavel: 1420
[Indonesië] Kleynenberg Schoolplaten 1912-1914
-Kleynenberg & Co, Haarlem. Elk 73,5 x 59,5 cm. Zendingsschool te Modjowarno, nr. 134, goed ex. + Transport van Tabak, nr. 136, enkele zeer kleine vlekjes, verder goed - en 11 andere.-

verkocht € 110.00
kavel: 1421
-Kleynenberg & Co, Haarlem. Elk 73,5 x 59,5 cm. Christen Inlanders in Plechtgewaad, Minahasa, nr. 20, klein scheurtje in de marge, goed ex. + Woning van een Regent, nr. 21, kleine aantekening in rechterbovenhoek, verder goed ex. - en 11 andere. Enkele lichte vlekjes, goede set.-

verkocht € 110.00
kavel: 1423
[Siberië] A travers de Kamtchatka
-Sten Bergman, Simon Kra, Paris, 1927.-

verkocht € 60.00
kavel: 1424
[Soedan] Sketches in the Soudan by Captain Willoughby Verner (...).
-Londen, R.H. Porter, 1885, (4),4,(4) p. voorwerk en 39 bladen met eenzijdig tekst, gelithografeerde titel, kleurenlithografische kaart en 37 getint lithografische platen door J.G. Keulemans naar Verner, aan het einde nog 2 pagina's met uitgeversreclame, oorspronkelijk halfperkament met bedrukt voorplat, oblong folio.-
€ 350 - € 700
kavel: 1425
[Indonesia] Nederland-Lombok
-Rotterdam, F.R. van Ditmar, 1894, (24) p., illustraties, oorspronkelijk chromolithografisch omslag door F.W. Schöttelndreiër, folio.-
€ 50 - € 100
kavel: 1426
[China] Lo Stato Presente di tutti paesi e popoli del mondo
-naturale, politico, e morale (..) volume I. Della China, scritto in Inglese dal Signor Salmon, Venezia, Presso Giambatista Albrizzi q. Gir., 1740.-

verkocht € 110.00
kavel: 1427
[China] Beschryvinge van het machtige Keyserreyk China,
-behelsende d'overgroote Provincien, en menigvuldige Steden, Paleysen, Rivieren, Kanalen, Schepen, Wegen (...)Mitsgaders de groote Schatten en Rijkdommen die den Keyser van China besit, Louis le Comte, 2 delen in een band. 's Gravenhage, Engelbregt Boucquet, 1698.-
€ 600 - € 1000
kavel: 1428
Nieuwe reizen naar de Franse Eilanden van America,
-Behelzende de natuurlyke historie van die landen, derzelfder oorspronk, zeden, godsdienst, regering der oude en tegenwoordige inwoonders, als ook die der zwarte slaaven (...) als ook een nauwkeurige verhandeling van het maken der suiker, indigo, cochenille, cacao, en andere nuttigheden, tot den koophandel dienende. P. Labat [vert.] W.C. Dyks [4 delen in twee banden] Amsterdam, Balthasar Lakeman, 1725. 4to., 4 delen in twee banden, nieuw uniform gebonden met gebruik van oorspronkelijk materiaal en nieuwe schutbladen, titel op rug in bruin- en goudopdruk, 2x geill. frontispiece, 4x titel in rood en zwart, 350,404 en 235,254,200,167 pp. + index. Compleet met 11 meest uitslaande kaarten en plattegronden en 83 afbeeldingen in kopergravure over de volle pagina.-
€ 1800 - € 3600
kavel: 1429
[De reizen van Cornelis de Bruyn] Voyage au Levant,
-c'est--dire, dans les principaux endroits de l'Asie mineure, dans les isles de Chio, Rhodes, Chypre, &c. de mme dans les plus considrables villes d'Egypte, Syrie, & Terre Sainte (...) par Corneille Le Bruyn. Nouvelle dition. (I-II)/ Voyages par la Moscovie, en Perse et aux Indes orientales (...). Nouvelle dition. (III-V). Parijs/Rouaan, J.B.C. Bauche/C. Ferrand & R. Machuel, 1725, 5 delen, met gegraveerd frontispiece portret van de auteur, 5 uitslaande gegraveerde kaarten en talloze illustraties op 85 (uitslaande) gegraveerde platen, contemporain uniform gemarmerd kalfsleer met vergulde, gribde rug en blauw gemarmerde snedes, 4to.-
€ 1500 - € 3000
kavel: 1430
[China] Histoire générale de la Chine,
-ou annales de cet empire; traduites du Tong-Kien-Kang-Mou, par le feu Père Joseph-Anne-Marie de Moyriac de Mailla, Jésuite Franois, Missionaire à Pekin: Publiées par M. l'Abb Grosier (...). Parijs, Ph.-D. Pierres / Clousier, 1777-1783, 12 delen, met 2 (van 3) uitslaande gegraveerde kaarten met grenskleuring, 16 gegraveerde platen (1 uitslaand) en 5 uitslaande letterdruk tabellen, contemporain uniform gemarmerd kalfsleer met vergulde rug, 4to.-

verkocht € 1500.00