500-516 Manuscripten

veiling / 1 december 2015
[500 - 512] [513 - 516]
kavel: 513
[Dordrecht] Archief van het Dordrechtse Apothekersgeslacht Van de Ven,
-voornamelijk bestaande uit enkele tientallen aan de opleiding en het vak van apotheker gerelateerde documenten en items, 1862-1937.-

verkocht € 300.00
kavel: 514
[Noorddijk, Groningen] Acte van Aangave
-Register dienende tot inschrijving van de Acten der Namen en voornamen. 4to, in gemarmerd pap. band. Hierin de acten van aangave van ca. 150 inwoners van Noorddijk, met stempel r.b. elke pagina. -

verkocht € 200.00
kavel: 515
[Muziek] Herinneringsalbum voor Mies [Stork] en Wies,
-14 pagina's met handgeschreven gesigneerde bijdragen en met hoekjes ingeplakte (gesigneerde) portretfoto's van diverse muzikanten, gedateerd "18/XI/1940" tot "20 XII 1942", en met nog een flink aantal lege pagina's, contemporain karton, 23 x 18 cm.-
€ 100 - € 200
kavel: 516
(Gedenkboek Professor Everardus Henricus van Leeuwen Januari 1887-Juni 1903).
-Gedenkboek aangeboden door zijn leerlingen, met opdracht gekalligrafeerd en verguld door A.H. Haupst, 10 ingeplakte foto's door W.G. Baer, 15 bladen met ca. 150 gekalligrafeerde namen, gebonden in vol donker groen marokijn met zilveren klamp, hoeknoppen en centrale plaquette (2de gehalte, meesterteken Begeer, jaarletter 1903), zijden schutbladen, groot 4to (35 x 31 cm.).-

verkocht € 75.00
[500 - 512] [513 - 516]