556-593 Oude Boeken Varia II

veiling / 1 december 2015
[556 - 566] [567 - 576] [577 - 588] [589 - 593]
kavel: 589
[Ordonnantie Bergingswerk]
-Sijne Coninckl. Maj[estei]ts Genadige Ordonnantie aengaende Het Duykerye- en Bergings Werk. Gegeven onder Ons Conincl. Zegel tot Stockholm. 18 nov. 1734. Kl. 4to., 4pp. zonder omslag. -

verkocht € 80.00
kavel: 590
De Tabaksroker, of regelen
-om gezond, zindelyk en voordelig met Tabak en Pypen om te gaan. Dr. C.J. Kilian. Amsterdam. L.A.C. Hesse. 1806-
€ 75 - € 150
kavel: 591
Le Tabac, Poeme en deux chants
-par R.in Dupérier, De Larsan. Bordeaux, de l'Imprimerie de Coumès [ca. 1760]. Samengebonden met: Pygmalius et Galète, scène lyrique, travestie et convertie en vers grande et potables, en facon de Mélodrame tragi-comique et archi-burlesque; par Romain Duperier de Larsan. D'une Imprimerie d'une Société de Gens de Lettres. Paris. Brumaire, an XIII.[1804]-
€ 300 - € 500
kavel: 592
Divers
-Lot met 15 diverse oude Franse werken, o.a. Les Aventures de Télémaque, fils d'Ulysse Paris, Freres Estienne, 1762. xlvii, 422(2),4 pp. 8vo, in leer geb. + Philippiques de Demosthene, et Catilinaires de Ciceron, traduites par M. l' Abbé d' Olivet, 3d ed. Paris, 1744. 427,(5) pp. 8vo, in leer geb. - en 13 andere. -

verkocht € 120.00
kavel: 593
C.F. Gellert's fabelen en vertelsels
-In Nederduitsche verzen gevolgd. Nieuwe Uitgave met platen. Dordrecht, J. de Vos en Comp. 1830. iv ,296, (6) pp. 8vo, in halfleer + C.F. Gellert's leven, door J.A. Cramer. Amsterdam, Pieter Meijer, 1774. (6),224 pp. Kl. 4to, in halfleer, incl. twee uitslaande prenten + P. Langendyks Gedichten 4 dln. 4de dl: Waar agter gevoegd is het leeven van den dichter. Haarlem, J. Bosch. 1760. (42),494,(5); (8),498; viii,7, 504, (10); 382,34 pp. 4to. In 19e eeuwse groene halflinnen band. -
€ 75 - € 150