1320-1360 Topografie buiten Europa

veiling / 8 juni 2016.
[1320 - 1329] [1330 - 1339] [1340 - 1349] [1350 - 1359] [1360 - 1360]
kavel: 1330
[Nederlands-Indië] Batavia (1782)
-Batavia, De hoofdstad van Neerlands O. Indien in derzelver gelegenheid, opkomst, voortreffelyke gebouwen, hooge en laage regeering, geschiedenissen, kerkzaaken, koophandel, zeden, luchtgesteldheid, ziekten, dieren en gewassen beschreven. Amsterdam. Petrus Conradi. Harlingen. Volkert van der Plaats. 1782-

verkocht € 300.00
kavel: 1331
Encyclopaedie van Nederlandsch-Indië
-met medewerking van verschillende ambtenaren, geleerden en officieren. Red. P.A. van der Lith, A.J. Spaan, F. Fokkens en J.F. Snelleman. [4 delen]. Den Haag. Nijhoff, Brill. [1896-1905].-
€ 50 - € 100
kavel: 1332
[Nederlands-Indië] Java, 1875-1882 (3x)
-Geographisch, Ethnologisch, Historisch. P.J. Veth. [3 delen + register]. Haarlem. Erven F. Bohn. 1875-1882, register 1884. 8vo, geïllustreerde linnen banden, de 3 delen uniform gebonden, ruggen met titel en illustratie in goudopdruk, voorplat met blindgestempelde bordure en centraal o.a. een hindoe-god met goudopdruk, ruggen en banden gedeeltelijk verschoten, register compleet maar met kl. beschadiging, schutbladen en Franse titel ged. afgeknipt, verder intern goede exemplaren.-
€ 70 - € 120
kavel: 1333
Present Day Impressions of the Far East and prominent & Progressive Chinese
-at home and abroad. The history, people, commerce, industries and resources of China, Hongkong. Indo-China. Malaya and Netherlands India. red. Morton-Cameron, W.H. Feldwick, W. The Globe Encyclopedia Company. London. Shanghai. Hongkong. Saigon. Singapore & Batavia. 1917.-

verkocht € 600.00
kavel: 1334
[Sumatra] Algemeene kaart van Soematra
-Banka en den Riouw-Lingga Archipel, Dornseiffen en Pleyte, Amsterdam, Seyffard's Boekhandel, 2e druk, 1896.-

verkocht € 110.00
kavel: 1335
[Japan. V.O.C.] Ambassades de la Compagnie Hollandoise des Indes d'Orient,
-vers l'empereur du Japon, divisées en trois parties; ornées de figures en taille-douce. Avec une relation exacte des guerres civiles de ce pays-là [door Arnoldus Montanus]. Parijs P. Witte, 1722, 4 delen in 1 band, 135,(1);(137)-257,(1); 137,(1);158,(2) p., met 6 uitslaande, gegraveerde platen, contemporain gemarmerd en gepolijst kalfsleer, geribde, vergulde rug met marokijnen titelschildjes, klein 8vo.-
€ 400 - € 800
kavel: 1336
[China] Voyage en Chine,
-a la suite de l'ambassade de lord Macartney, par John Barrow; traduit de l'anglais par M.J.B.J. Breton. Parijs, gedrukt door Fournier Frères voor de weduwe Lepetit, 1807, 7 delen, incl. atlas met 21 gravures op 20 platen (op één na uitslaand, 2 platen handgekleurd), contemporain uniform halfleer met perkamenten buitenhoeken, vergulde rug met marokijnen titel- en deelschildjes en eigenaarsinitialen "G.D.", 12mo (goed en aantrekkelijk gebonden setje met kleine defectjes).-
€ 400 - € 800
kavel: 1337
De Nederlandsche Pool-Expeditie 1882-83
-Maurits Snellen, uitgegeven door de zorg van den Luitnt. ter Zee 1ste klasse B.J.G. Volck. Utrecht, L.E. Bosch en zoon, 1886. XII, 164 pp. 19 platen en 3 portretten. In latere halflinnen band met titelvignet.-
€ 65 - € 130
kavel: 1338
[Atlas]
-School-atlas van alle deelen der aarde, in 25 kaarten. Vierde druk. Rotterdam, Adolf Baedeker, 1851. In orig. linnen band met vergulde bandtitel.-

verkocht € 100.00
kavel: 1339
[Atlas] Zuid-Amerika. Vandermaelen (1827)
-Atlas Universel de Géographie Physique, Politique, Statistique et Minéralogique, sur l'échelle 1/1641836 ou d'une ligne par 1900 toises. Ph. Vandermaelen (...) Lithographié par H. Ode. Cinqième Partie - Amér.mérid. Bruxelles. 1827.-
€ 1600 - € 2400