1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1650
[Catalogue raisonné] Le Sidaner + Caillebotte
-Yann Farinaux-Le Sidaner. Le Sidaner: l'œuvre peint et gravé. Z. pl., André Sauret, 1989. 391 p. Genummerd ex. 893. Gebonden met s.o. in slipcase. Met: Marie Berhaut. Caillebotte: Sa vie et son œuvre, catalogue raisonné des peintures et pastels. Parijs, Fondation Wildenstein, 1978. 270 p. Gebonden met s.o. in slipcase (totaal 2).-

verkocht € 260.00
kavel: 1651
Paul Klee: Catalogue Raisonné
-Deel 1-5 en 7-9 met zijn werk van 1883 tot 1940. Londen, Thames & Hudson, 1998-2005. Met originele stofomslagen in slipcases. -

verkocht € 600.00
kavel: 1652
[Beeldende kunst] Kavel met 10 naslagwerken,
-bevat: (1) Nadine Lehni e.a. Erotique Rodin. Zwolle, Wbooks, 2012. 152 p. (2) Jean-Paul Bouillon. Maurice Denis. Genève, Skira, 1993. 211 p. Met s.o. (3) Picasso: Kunstenaar van de eeuw. Zwolle, Waanders, 1999. Met s.o. (4) Daniel Wheeler. Art Since Mid-Century. Londen, Thames & Hudson, 1991. 344 p. (5) Lydia Harambourg. L'École de Paris 1945-1965. Neuchâtel, Ides & Calendes, 1993. 526 p. Met s.o. (6) Jean-Claude Delorme e.a. L'École de Paris. Z.pl., Moniteur, 1990. 159 p. (7) Alain Delon. 20 ans de Passion. Parijs, Didier Imbert, 1990. 3 delen in slipcase. (8) Miracle de la couleur. Zwolle, Waanders, 2003. 175 p. Met s.o. (9) Dietmar Elger. Expresionismo. Keulen, Taschen, 1993. 255 p. (10) Impressionisme en symbolisme: De Belgische avant-garde 1880-1900. Londen, Royal Academy of Arts, 1994. 295 p. Met s.o.-
€ 50 - € 100
kavel: 1653
[Pierre Soulages/ Viera da Silva] Kavel van 4 werken:
-Soulages; L'œuvre complet, Peintures II: 1959-1978. Pierre Encrevé. Parijs, Seuil, 1995. 333 p. Met s.o. + Pierre Soulages: L'œuvre 1947-1990. Pierre Daix & James Johnson Sweeney. Neuchâtel, Ides et Calendes, 1991. 255 p. Met s.o. in slipcase + Viera da Silva: Catalogue Raisonné. Guy Weelen e.a. Genève, Skira, 1994. 733 p. Met s.o. (rug wat losgaand) - en Viera da Silva: Monographie/Monografia. Guy Weelen e.a. Genève, Skira, 1993. 478 p. Met s.o.-

verkocht € 360.00
kavel: 1654
[Kees van Dongen] Kavel met 19 werken:
-Van Dongen. Ed. des Courières. Parijs, Henri Floury, 1925. Met opdracht & signatuur in hs. op titelblad (rug gesleten en los). De 8 pochoirs ontbreken. Met: Van Dongen: Art in the Netherlands. Charles Wentinck. Amsterdam, Meulenhoff. 16 p. En: Van Dongen: L'homme et l'artiste - La vie et l'œuvre. Genève, Pierre Cailler, 1967. Met s.o. -

verkocht € 240.00
kavel: 1655
Soutine (1893-1943) + Cézanne (1839-1906) + Toulouse-Lautrec (1864-1901)
-Chaïm Soutine (1893-1943): Catalogue Raisonné / Werkverzeichnis I + II. Köln, Benedikt Taschen Verlag, 1993. 780 pp. Set van 2 delen gebonden met stofomslag in cassette + Cézanne. Grand Palais, Collectif, Réunion des Musées Nationaux, 1995. 599 pp. Vlekje op paginaranden + Götz Adriani. Toulouse-Lautrec. Das gesamte Graphische Werk. Dumont Buchverlag Köln, 1986. 435 pp. - en 1 andere.-
€ 80 - € 120
kavel: 1656
[Catalogue raisonné] Raoul Dufy (1877-1953)
-Fanny Guillon-Laffaille. Raoul Duffy. Catalogue raisonné des aquarelles, gouaches et pastels deel I en II. Paris, Louis Carré & Cie, 1981-82. 392; 439 pp. Gebruikt maar goed exemplaar zonder stofomslag. Nummer 628 van 1000 - en 9 andere kleine werken m.b.t. Dufy (waarvan 1 doublet).-

verkocht € 180.00
kavel: 1657
[Catalogue raisonné] Camille Pissarro (1830-1903)
-Ludovic Rodo Pissarro en Lionello Venturi, Camille Pissarro Son Art - Son Oeuvre. Catalogue Raisonné. 2 delen (tekst- en platendeel). San Francisco, Alan Wofsy Fine Arts, 1989. Gebonden met s.o. (deel 2 scheurtje rechtsonder). Toegevoegd: The Life and Work of Jean-Léon + Claude Monet in the North Sea/en mer du Nord (set van 3 in cassette).-

verkocht € 190.00
kavel: 1658
Salvador Dalí (1904-1989) en Pablo Picasso (1881-1973)
-Robert Descharnes en Gilles Neret. Salvador Dalí: l'Oeuvre peint. Deel I: 1904-1946 en deel II: 1946-1989. Köln, Taschen, 1993. Goede set gebonden met s.o. in cassette + Michel Tapié. Dalí: a study of his life and work. New York Graphic Society, 1958 (eerste editie). 96 pp. Gebonden + Tentoonstellingscatalogus Dalí in Singapore. Opera Gallery Singapore, 2006. 252 pp. + Georges Ramié, Céramique de Picasso. Paris, Editions Cercle d'Art, 1974. Gebonden met s.o. - en 5 andere.-

verkocht € 60.00
kavel: 1659
Pissarro (1830-1903) + Gaugin (1848-1903) + Soutine (1893-1943)
-Ludovic Rodo Pissarro en Lionello Venturi, Camille Pissarro Son Art - Son Oeuvre. Catalogue Raisonné, 2 delen (tekst- en platendeel). San Francisco, Alan Wofsy Fine Arts, 1989. Gebonden met s.o. (deel 2 scheurtje rechtsonder). Goede set + Chaïm Soutine. Catalogue Raisonné / Werkverzeichnis I + II. Köln, Benedikt Taschen Verlag, 1993. 780 pp. Goede set van 2 delen gebonden met stofomslag in cassette + Marla Prather en Charles F. Stuckey, Paul Gaugin 1848-1903. Köln, Könemann, 1994. 387 pp. Gebonden met stofomslag.-

verkocht € 150.00