1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1660
[Fernand Léger (1881-1955)] Catalogue raisonné
-Deel 1 t/m 5, beslaande zijn werk van 1903 tot 1937. Parijs, Maeght, 1990-1996. Franstalig. Gebonden met originele stofomslagen in slipcases.-

verkocht € 460.00
kavel: 1661
[Marino Marini (1901-1980)] Marino Marini: Catalogue Raisonné of the Sculptures
-with an introduction by Giovanni Carandente. Milaan, Skira, 1998. Engelstalig. Gebonden met stofomslag. Met: Complete Works of Marino Marini. Herbert Read e.a. New York, Tudor, 1970. Engelstalig. Gebonden met stofomslag met extra plastic beschermhoes (totaal 2).-

verkocht € 160.00
kavel: 1662
[Moïse Kisling (1891-1953)] Kisling: Catalogue Raisonné
-Tome III & IV. Jean Kisling, 1995-2008. Tweetalig in Frans en Engels. Gebonden met stofomslag in slipcase. Met: een doublet van Tome IV nog in ongeopende plastic verpakking, en: Kisling: centenaire 1891-1953. Galerie Daniel Malingue, 1991 (totaal 4).-

verkocht € 200.00
kavel: 1663
Luce + Matisse + Belle Époque
-Maximilien Luce. Catalogue de l'œuvre peint - tome I & II. Parijs, JBL, 1986. In het Frans en Engels. Gebonden met stofomslag (s.o. tome II gerepareerd met plakband). Met: Jean-Jacques Lévêque. Les années de la Belle Époque. Parijs, ACR, 1991. Franstalig. Gebonden met stofomslag. En met: Pierre Schneider. Matisse. München, Prestel, 1984. Duitstalig. Gebonden met stofomslag in slipcase. -

verkocht € 120.00
kavel: 1664
[Amedeo Modigliani (1884-1920)] Catalogue Raisonné
-Tome I: Dessins, aquarelles & Tome II: Peintures, dessins, aquarelles. Livorno, Graphis Arte, 1990-1991. Franstalig. Genummerde exemplaren. Gebonden met stofomslag in slipcase.-

verkocht € 190.00
kavel: 1665
[Pablo Picasso (1881-1973)] Kavel met 10 werken m.b.t. Picasso
-(1) The Picasso Project. Picasso's Paintings, Watercolors, Drawings and Sculpture: The Sixties I 1960-1963. Met s.o. (2) Picasso Tome I: Catalogue de l'œuvre gravé et lithographié 1904-1967. Georges Bloch. Met s.o. (3) Picasso 1917-1926: From the ballets to drama. Joseph Palau i Fabre. Met s.o. in slipcase (4) Picasso 1900-1906: La période bleue, la période rose. Pierre Daix e.a. Met s.o. (5) Picasso: die verborgene Sammlung. Gaston Diehl e.a. (6) Pablo Picasso: Voyage au bout du tracé. Galerie Boulakia, Paris. (7) Picasso: Indoor and Outdoor Landscapes. Electa/Institut de cultura Barcelona. (8) Die Sammlung berggruen. Picasso und seine Zeit. Met s.o. (9) Picasso (Profils de l'art). Pierre Daix. Met s.o. (10) Picasso. Galerie Thomas e.a. Met s.o.-

verkocht € 90.00
kavel: 1666
Jan Mammen (Leeuwarden, 1899 - Amsterdam, 1978)
-Schetsboek. Linnen album, ca. 1940 met 15 deels geheel uitgewerkte en geschilderde tekeningen, merendeels landschap. 46 x 28 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1667
Jos Ruting (1909-1987)
-"Vogels". Origineel schetsboek met 29 vellen, ca. 1930. Hierin meest potloodtekeningen van vogels, maar ook 15 aquarellen, inclusief de prachtige voorzijde. Formaat album 22 x 31,5 cm.-

verkocht € 380.00
kavel: 1668
Jos Ruting (1909-1987)
-Schetsboek. Album met 68 pagina's met deels gekleurde deels ongekleurde schetsen en tekeningen, meest van vogels, ook enkele andere dieren. Afm. album 25 x 33 cm.-

verkocht € 450.00
kavel: 1669
Jos Ruting (1909-1987)
-Originele aquarellen voor kalender 1929; waarschijnlijk nooit uitgegeven. Twee aquarellen: "Januari 1929" en "September 1929". Alle 19 x 14 cm. - en een tekening in Oost-Indische inkt van een groep kraaien met titel "Vogels", 17 x 27,5 cm.-

verkocht € 180.00