1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1680
Jos Ruting (1909-1987)
-Lot van 13 originele aquarellen van vogels. 1923/1924. Alle ca. 9 x 12 cm.-

verkocht € 150.00
kavel: 1681
Jos Ruting (1909-1987)
-Lot van 32 vogels in diverse technieken, sommige uitgewerkt, andere in schets. Potlood/pen en aquarel, tussen 1928-1946 gemaakt. In formaat tussen 5 x 7,5 cm. en 23 x 16 cm.-

verkocht € 480.00
kavel: 1682
Jos Ruting (1909-1987)
-Kalenderplaten vogels. Lot met 5 proefdrukken voor kalenderplaten 1932 + 2 proefdrukken voor een kalenderblad December Wintermaand + proefdruk en 5 drukgangen Januari 1925 lauwmaand + 3 achterzijde kartonnen met randversieringen van kalenderplaten met werk van Ruting - en 2 ongesneden kalenderblad-bladen met hierop 4 maanden 1931. Afmeting elk 70 x 50 cm.-

verkocht € 50.00
kavel: 1683
Jos Ruting (1909-1987)
-Jongenskamp N.J.V. Leusden. Kom ook! Een Fijne Kamp-week! Foldertje + origineel en 4 alternatieve originelen. -
€ 60 - € 100
kavel: 1684
[Jean-Michel Basquiat (1960-1988)] Catalogue Raisonné
-2 delen in slipcase. Jean-Louis Prat & Richard Marshall. Galerie Enrico Navarra, 1997. In het Engels en Frans. Goede set. Met: Jean-Michel Basquiat, December 1996-February 1997. Coral Gables, Quintana Gallery, 1996. 68 p. (totaal 2).-

verkocht € 210.00
kavel: 1685
[Nicolaes de Staël (1914-1955)] Catalogue raisonné de l'œuvre peint
-Lettres de Nicolas Staël. Françoise de Staël. Neuchâtel, Ides et Calendes, 1997. 1264 p. Franstalig. Gebonden met origineel stofomslag.-

verkocht € 480.00
kavel: 1686
[Catalogue raisonné] Georges Valmier + Viera da Silva
-Georges Valmier: Catalogue raisonné. Denise Bazetoux. Parijs, Noème, 1993. 304 p. Frans- en Engelstalig. Gebonden met stofomslag. Met: Viera da Silva. Par Jacques Lassaigne et Guy Weelen. Parijs, Cercle d'art, 1987. 366 p. Franstalig. Gebonden met stofomslag (totaal 2).-

verkocht € 90.00
kavel: 1687
Pol Dom (1885-1975)
-Linosnede Vrouw in Café. Gesigneerd r.o. Afm. 28,5 x 25,5 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1688
"Promenade sur l'eau." Tekening in zwart krijt,
-met aantekening in benedenhoek: "Uit liefde tot U op uwen trouwdag onzen lieve zuster W.J.M. v.d. Wall" (?), ca. 1850, 32 x 48 cm., opgezet op karton (ingelijst geweest).-
€ 50 - € 100
kavel: 1689
Elias Stark (1849-1933) Drie etsen, w.o. (Stoomschip bij de kust).
-Ets op "chine collé", 12,5 x 19 cm., gesigneerd "E. Stark " en "17 dec. '86" in de plaat. Met nog twee kleinere etsen van landschappen (totaal 3).-
€ 70 - € 140