1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1690
Jan Steen door A. Bredius. Met honderd platen in photogravure
-Amsterdam, Scheltema & Holkema, z.d., 109,(1) p., met 100 fotogravures, oorspronkelijk verguld en blindgestempeld vol marokijn naar ontwerp van C.A. Lion Cachet, bovensnede verguld, olifantsfolio.-

verkocht € 70.00
kavel: 1691
[Typografie] Kavel met 8 publicaties
-Proost prikkels nr. 251, Ontwerpers GKF. Doosje met 79; 3 losse vellen. W. Sandberg, 1961 + Een tijdgenoot. GBS Typograaf. Twee artikelen over George Bernard Shaw 1856-1950 + Spiegeltje aan de wand no. 1, Haarlem, 1951 + Jan Tschichold, De proporties van het doek. Intergrafia Amsterdam, 1955 + William Morris by himself, Macdonald Orbis, London, 1988, 328 pp. Gebonden met s.o. - en 3 andere. -

verkocht € 60.00
kavel: 1692
[Typografie] Kavel met 10 werken
-Gescheurd door Sandberg, uitgegeven in opdracht van de gemeente Amersfoort bij gelegenheid van de tentoonstelling 'Sandberg, typograaf als museumman'. Verschenen in 2 edities, 1982, dit is nr. 285/500 van de eerste editie. 30 losse vellen in folder + Proost prikkels nr. 251, Ontwerpers GKF. W. Sandberg, 1961 + Jan Tschichold, Leben und Werk des Typographen, Verlag der Kunst, Dresden, 1977, 300 pp. gebonden met s.o. (aan randen getoucheerd) + Dick Elffers typografie en affiches, Rijksmuseum Meermanno Westreenianum, 1968, losbladig - en 6 andere. -

verkocht € 40.00
kavel: 1693
M.G Dortu. Toulouse-Lautrec et son œuvre
-New York, Paul Brame & C. M. De Hauke/Collectors Editions, 1971. Compleet in 6 delen. Deel I genummerd 1417.-

verkocht € 420.00
kavel: 1694
[Joan Miró] Kavel met 7 naslagwerken
-(1) Jacques Dupin. Joan Miró: Life and Work. New York, Harry N. Abrams, z.j. Met orig. s.o. (licht besch.). (2) Jacques Dupin. Miró. New York, Harry N. Abrams, 1994. Met orig. s.o. (3) Jacques Dupin & Ariane Lelong-Mainaud. Joan Miró: Catalogue raisonné. Paintings Vol. I: 1908-1930. Parijs, Daniel Lelong & Successió Miró, 1999. Met orig. s.o. (4) Idem, Paintings Vol. II: 1931-1941. Parijs, Lelong & Miró, 2001. Met orig. s.o.-

verkocht € 100.00
kavel: 1695
[Joan Miró] Yvon Taillandier. Miró a l'encre
-Parijs, XXe Siècle, 1972. 198 p. Incl. de 2 originele litho's.-

verkocht € 150.00
kavel: 1696
[Antoni Tàpies (1923-2012)] Tàpies: The Complete Works
-Anna Agustí (ed.). Barcelona, Edicions Polígrafa, 1988-1992. Deel I t/m III. In uniforme banden met originele stofomslagen in slipcases.-

verkocht € 80.00
kavel: 1697
Gerriet Postma: Beyond the Colourful Limit
-Marum, Art Revisited, 2003. Fotoboek t.g.v. Postma's 70e verjaardag. Een van de honderd luxe exemplaren in cassette met originele schildering op voorplat door Postma en aan binnenkant een foto van dezelfde, genummerd 13/100.-
€ 100 - € 200
kavel: 1698
[Wassily Kandinsky] Catalogue Raisonné Oil-Paintings & Watercolours
-Hans K. Roethel & Jean K. Benjamin. Kandinsky: Catalogue Raisonné of the Oil-Paintings, Volume One 1900-1915. Londen, Sotheby, 1982. Met orig. s.o. Met: Idem. Kandinsky: Werkverzeichnis der Ölgemälde, Zweiter Band 1916-1944. München, C.H. Beck, 1984. Met orig. s.o. En met: Vivian Endicott Barnett. Kandinsky: Watercolours Catalogue Raisonné, Volume One 1900-1921. Ithaca, Cornell University Press 1992. Met orig. s.o. En: Idem. Idem, Volume Two 1922-1944. Londen, Sotheby's, 1994. Met orig. s.o. -

verkocht € 260.00
kavel: 1699
[Emil Nolde (1867-1956)] Catalogue Raissonné of the Oil-Paintings
-Volume One 1895-1914. Martin Urban. Londen, Sotheby's, 1987. In goede staat met (licht geschaafd) orig. stofomslag. Met: Emil Nolde: Werkverzeichnis der Gemälde von Martin Urban, Band II 1915-1951. München, C.H. Beck, 1990. In goede staat met orig. stofomslag in kartonnen slipcase (totaal 2).-

verkocht € 170.00