1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1561
[Jean-François Millet] A. Sensier. La vie et l'oeuvre de J.-F. Millet.
-Manuscrit publié par Paul Mantz. Parijs, A. Quantin, 1881, (4),XI,(1),402,(4) p., met 12 heliogravures buiten de tekst en 48 illustraties in de tekst, contemporain halfmarokijn met vergulde, geribde rug, oorspronkelijk omslag meegebonden, bovensnede verguld, folio.-
€ 70 - € 140
kavel: 1562
[De Stijl] P. Mondriaan. Le neo-plasticisme
-Parijs, Editions de l'Effort Moderne Léonce Rosenberg, 1920, (2),14 p., oorspronkelijk bedrukt geniet omslag.-

verkocht € 320.00
kavel: 1563
[Art Deco] Keramisch beeld Uilenspiegel
-Zittende Tijl Uilenspiegel, in gemarmerd mintgroen keramiek, monogram RR, 1914. Afm. 20,5 x 20 x 9 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1564
[Utrechtse Kunstkring/ Shelfish-club] Verzameling van meer dan 30 kleine drukwerken,
-incl. meerdere dubbele, 1882-1891, grotendeels enkelbladige aankondigingen in diverse formaten, telkens met illustratie(s), grotendeels met adres (?) "Nikerk Hof-druk" en deels met signatuur in druk van A.G.A. van Rappard, 1ste secretaris (in wisselende staat).-

verkocht € 240.00
kavel: 1565
M.C. Escher (1898-1972)
-Maurits Cornelis Escher (Leeuwarden, 1898–1972, Hilversum). "Orde en and Chaos II". Lithografie, diameter 270 mm. Gedateerd in de steen, 1955. Monogram MCE rechtsonder. (=Bool 402).-

verkocht € 1700.00
kavel: 1566
Yrrah (Harry Lammertink 1932-1996)
-"Guillotine". Originele tekening met Oost-Indische inkt, gepubliceerd in Vrij Nederland, ca. 1985. 35 x 25 cm. -

verkocht € 420.00
kavel: 1567
-"Hopman". Originele tekening met Oost-Indische inkt, gepubliceerd in Vrij Nederland, ca. 1985. 35 x 25 cm. -

verkocht € 280.00
kavel: 1568
-"Zoldervondst". Originele tekening met Oost-Indische inkt, gepubliceerd in Vrij Nederland, ca. 1982. 35 x 25 cm. -

verkocht € 250.00
kavel: 1569
-"Michelinmannen". Originele tekening met Oost-Indische inkt, gepubliceerd in Vrij Nederland, ca. 1982. 35 x 25 cm. -

verkocht € 380.00
kavel: 1570
-Schetsblad. Origineel schetsblad met verschillende opzetten voor later uitgewerkte tekeningen. In potlood en inkt. Aan onderzijde de krassen van uitgeveegde pen-inkt. Verso-zijde schets voor een oorlogsgerelateerde tekening. 51 x 37 cm. -

verkocht € 250.00