1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1590
[Beeldhouwkunst] Kavel met 18 naslagwerken
-(1) Kees Verkade: Beeldhouwer - sculptor - sculpteur. Rotterdam, Chevalier, 2000. Met s.o. Met: 3 doubletten, waarvan 1x in ongeopend plastic. (2) Chadwick: Sculptor. Dennis Farr & Eva Chadwick. Oxford UP, 1992. Met (besch.) s.o. Met: 2 latere uitgaven van dezelfde, 1997 & 2006 (met s.o.) en nog 1 andere m.b.t. Chadwick. (3) Sjoerd Buisman: Groeiwerken 1967-1997. Met: 1x doublet in ongeopend plastic en nog 2 werken m.b.t. Buisman. -

verkocht € 100.00
kavel: 1591
[Franco Adami (1933)] Kavel met 11 werken m.b.t. Adami
-(1) Franco Adami: Sculptures. Preface José Artur. Texts Franco Adami e.a. Met: drie doubletten (1x zonder s.o.). (2) Adami: œuvres de 1969 a 1984. Hervas, 1991. (3) Franco Adami: Sculptures. Christine Debrie. Met: 2 doubletten waarvan 1x Duitstalig. (4) Franco Adami: Dessins & Intimisme. Analyse de Gérard Xuriguera. Notes de l'artiste. (5) Poêmes courts/Esquisses. Raffaello Bertoli & Franco Adami. 55 p. (6) Franco Adami. Gallery Meegun, Seoul, Korea (los in band).-
€ 60 - € 90
kavel: 1592
Israels, Kuijten, Sluijter, Breitner e.a.
-Isaac Israels, Anna Wagner, Van Spijk, Venlo, 1985. 180 pp. Geb. met s.o. + Harrie Kuijten 1883-1952, Willem Baars e.a. Pictures Publishers, Amsterdam, 1993 + Rik Wouters, 1882-1916. Snoek Ducaju & Zoon, Pandora, 1994. 239 pp. Geb. met s.o. - en 8 andere. -

verkocht € 130.00
kavel: 1593
Francois Leger, Kurt Schwitters, Malevich, Theo van Doesburg e.a.
-Leger dessins et gouaches. Jean Cassou et Jean Leymarie, Chene 1972, 208 pp. Geb. met s.o. + Kurt Schwitters. Edition du Centre Pompidou, 1994. 398 pp. + Max Pechstein. Sein malerisches Werk, Magdalena M. Moeller e.a. Hiermer Verlag, München, 1996. 335 pp. Geb. met s.o. + Theo van Doesburg. Joost Baljeu, Studio Vista, 1974. 232 pp. Geb. met s.o. - en 10 andere. -
€ 75 - € 150
kavel: 1594
[Catalogue raisonné] Jongkind
-Victorine Hefting. Jongkind: sa vie son oeuvre son époque. Arts et Métiers graphiques, 1975. 232 pp. In linnen gebonden, zonder stofomslag.-

verkocht € 80.00
kavel: 1595
Groningse schilders
-C. Hofsteenge, De Ploeg 1918-141, De hoogtijdagen. Groningen, Benjamin & Partners, 1993. 240 pp., gebonden met s.o. + 2x Gerriet Postma, Beyond The Colourful. Marum, Art Revisited, 2003 + 4 andere waarvan 2 doubletten. Toegevoegd: 10 andere kunstboeken waaronder Leven en werk van M.C Escher en 4 uitgaven met werk van Dick Ket (1902-1940).-

verkocht € 80.00
kavel: 1596
[Monografieën] Zao Wou-Ki (1920-2013) en Chen Ching-Jung
-Parijs, Editions de la Différence & Galerie Enrico Navarra, 1998. 381 pp., eerste druk. Gebonden in cassette + The Art of Chen Ching-Jung (1), Oil Paintings and Fresco. [1992], Taiwan, Chen Shu-Chuan. 315 pp. Gebonden met s.o. (licht getoucheerd). Toegevoegd: 6 kunstboeken met werk van Chinese kunstenaars, waarvan 1 doublet.-

verkocht € 120.00
kavel: 1597
Hans van Innemée
-Drie lithografiëen: "Straight up and coming", nr. 25/150 + "T.F.K...", nr. 25/150 + "Agua de beber...", nr. 29/150". Alle drie zeefdruk, gesigneerd met titel en nummer.-

verkocht € 70.00
kavel: 1598
Willem Hofker 1902-1981
-Schilder van/Painter of Bali. Maria Hofker-Rueter en Bruce Carpenter. Wijk en Aalburg, Pictures Publishers, 1993. 220 pp. -

verkocht € 130.00
kavel: 1599
J. Rijnders - Havengezicht
-Olieverf, eerste helft 20ste eeuw. 23 x 29 cm. In lijst met stempel "Larensche kunsthandel".-

verkocht € 80.00