1550-1699 Kunst en toegepaste kunst II

veiling / 7 december 2016
kavel: 1610
[Raoul Dufy] Maurice Laffaille. Raoul Dufy. Catalogue raisonné de l'oeuvre peint
-Genève, Motte, 1972-1977, 4 delen, elk deel gedrukt in 1200 genummerde exemplaren. 397,(3); 403,(3); 991,(3); 346,(4) p., 1840 illustraties, oorspronkelijk uniform linnen met schuifdozen, 4to.-

verkocht € 320.00
kavel: 1611
Jan Wolkers - Recente Schilderijen
-Galerie Wansink, Roermond, 1990. 32 pp. Met paginagrote handgemaakte illustratie met opdracht voor Kees Hooghiemstra door Wolkers. -

verkocht € 60.00
kavel: 1612
J.-B. de la Faille. L'Œuvre de Vincent van Gogh
-Catalogue raisonné. Parijs & Brussel, G. van Oest, 1928. Deluxe set van 2 tekst- en 2 platendelen, IX,241,(3); VIII,CCXXXII; (4),197,(7); VIII,CCXIV pp. Met: Les faux Van Gogh (idem, 1930), (4),48,LI pp. Alle in uniform half marokijn met geribde, vergulde rugversiering en -titels, groot 4to.-

verkocht € 170.00
kavel: 1613
Daniel Wildenstein. Claude Monet: Biographie et catalogue raisonné
-Lausanne & Parijs, La Bibliothèque des Arts, 1974-1985. 4 delen, (8),461; (4),305; (4),312,(2); (4),443,(2) pp. Alle in uniform blauw linnen met vergulde titel op voorplat en rug, folio.-

verkocht € 280.00
kavel: 1614
[Beeldende kunst] Lot met 8 naslagwerken,
-bevat: (1) Maurice Laffaille & Fanny Guillon-Lafaille. Raoul Dufy. Supplément. Parijs, Louis Carré, 1985.-

verkocht € 100.00
kavel: 1615
Paul Pétridès (ed.). L'œuvre complet de Maurice Utrillo
-Parijs, Paul Pétridès, 1959-1974. Complete set van 5 delen, 486,(5); 540,(5); 373,(5); 469,(5); 309,(5) p. Eerste 4 delen uniform in grijs papieren softcover in gelijkgekleurde chemise in harde kartonnen slipcase; deel V idem maar in hardcover omslag. Elk deel met opgeplakte titelstrip op rug. Folio.-

verkocht € 420.00
kavel: 1616
Pablo Picasso (1881-1973)
-Ets, zittend fantasie figuur. Gesigneerd in de plaat 23.D43, en linksonder E.A. IX en Picasso in wascokrijt. Afmeting beeld 12,7 x 24,5 cm.-

verkocht € 1500.00
kavel: 1617
M.C. Escher (1898-1972)
-4 Grafici. M.C. Escher, W, van Heusden, H. van Kruiningen en J.M. Prange. Rotterdam, Boymans, 1952. 24 pp. [=Bool 381].-

verkocht € 220.00
kavel: 1618
[Koloniale expositie Parijs 1931] Drie werken: (1). Henri Girvès (1ste helft 20ste eeuw).
-(Pavillon des établissements Français de l'Inde). Tekening in zwart krijt voltooid als aquarel, ca. 1931, 52 x 40 cm., in lijst.-

verkocht € 70.00
kavel: 1619
Klaas Gubbels (geb. 1934). Compositie in zwart en bruin
-Zeefdruk, 62 x 48 cm., gesigneerd en gedateerd "'73" en genummerd "52/60" in potlood, met bovenmarge opgezet op karton (zeer vage kreukjes).-

verkocht € 130.00