1500-1549 Fotografie

veiling / 7 december 2016
[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1535]
kavel: 1510
Karel de Bazel (1869-1923)
-Portretfoto en 6 foto's van zijn kinderen, gemaakt ca. 1895-1910.-

verkocht € 50.00
kavel: 1511
Album Vistas de Paris
-Albert Hautecoeur (1849-19...), ca. 1885. Album met 36 zilvergelatine afdrukken, alle 21,5 x 28 cm. Met o.a. straatbeeld Parijs, beroemde plaatsen en enkele interieuren. Foto's meest wat verschoten van kleur. Album 29 x 36 cm., in halfleer. Foto's alle gestempeld op achterzijde.-

verkocht € 100.00
kavel: 1512
Heineken's Bierbrouwerij Maatschappij n.v. Rotterdam
-Presentatie-album met 30 tipped-in foto's van het proces en de brouwerij, met kleine (gedrukte) titel eronder, ca. 1940. Oblong, ringgebonden. Enkele foto's los, zonder beschadiging aan foto of album. -

verkocht € 160.00
kavel: 1513
[Space photo] Alan Bean on the Moon
-Apollo 12. Alan Bean. November, 1969. Premiere space edition. Photographic reprint from the Nasa archive negative, gesigneerd door Bean. Gelimiteerde oplage, op achterzijde bewijs van echtheid, gesigneerd door Charles A. Ritrivi, president Premiere Space Editions.-

verkocht € 80.00
kavel: 1514
[Thea Segall] Los Ninos de Aguí. Thea Segall Fotografias.
-Efraín Subero Seleccíon de textos. Caracas, Foto Ediciones, 1979, uitgegeven in 1200 exemplaren, 92,(3) p., met 42 fotografische illustraties, oorspronkelijk karton.-

verkocht € 25.00
kavel: 1515
Ed van der Elsken (1925-1990)
-Karel Appel. Zilvergelatine afdruk. Foto gepubliceerd in Musique Barbare. 25 x 25,5 cm. Stempel Van der Elsken aan achterzijde. In redelijke conditie: enkele knikjes in hoeken en vouw linksmidden, rechtsboven hapje ca. 0,5 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1516
Ed van der Elsken (1925-1990)
-(zonder titel). Foto gepubliceerd in Bagara. 17,5 x 23,5 cm.-
€ 100 - € 150
kavel: 1517
Joan van der Keuken (1938-2001)
-"Politieke manifestatie". 18 x 21,5 cm. -
€ 75 - € 125
kavel: 1518
Emmy Andriesse (1914-1953)
-"Juliette Greco". Afm. 23,5 x 17,8 cm. + "Zadkine". Afm. 18,5 x 18 cm. -
€ 60 - € 100
kavel: 1519
-"De Balie. ANC". 20 x 25,5 cm. Met stempel Van der Keuken op achterzijde en opdracht "De Balie, 14 dec. '82. (En een fijne tijd op Formentera en veel geluk in '83 aan jullie beiden toegewenst door Nosh en Johan)".-
€ 70 - € 120