1500-1549 Fotografie

veiling / 7 december 2016
[1500 - 1509] [1510 - 1519] [1520 - 1529] [1530 - 1535]
kavel: 1520
Aernout Overbeeke
-Tanzania dream Ndoto. Ludion, 2010. 98 pp. Gebonden. Een van 100 genummerde en gesigneerde exemplaren met ingestoken foto, gesigneerd en voorzien van blindstempel Aernout Overbeeke. Formaat foto 30 x 24 cm.-
€ 60 - € 90
kavel: 1521
[Gesigneerd] Kavel met 5 fotoboeken
-Bertien van Manen. A Hundred Summers, A Hundred Winters. 1e druk, De Verbeelding Booksellers, Amsterdam, 1994, tekst door Ryszard Kapuscinski en Bertien van Manen, vormgeving door Menno Landstra + Ad van Denderen. Welkom in Suid-Afrika. 1e druk, Focus N. V., Amsterdam, 1991. Omslag met flap + Axel Hütte en Cees Nooteboom (tekst). Kontinente. Schirmer/Mosel, München, 2000. In linnen met s.o. Alle 3 gesigneerd met opdracht en in zeer goede conditie. Toegevoegd: 2 andere fotoboeken, niet gesigneerd. Peter Gallassi. Pleasures and Terrors of Domestic Comfort. The Museum of Modern Art, New York, 1991 + Craig Varjabedian. Gost Ranch and the Faraway Nearby. University of New Mexico Press, Albuquerque, 2009. Gebonden met s.o. Beide zeer goed.-

verkocht € 160.00
kavel: 1522
[Gesigneerd]
-Céline van Balen. 1e druk, Stichting Basalt & Van Zoetendaal Collections, Amsterdam, 2002, tekst door Remco Campert + Eddo Hartmann. Hier woont mijn huis/Here lives my home. 1e druk, Lannoo, Tielt, 2012. Beide gesigneerd, waarvan 1 met opdracht. In linnen gebonden, in zeer goede conditie + 4 andere fotoboeken. Alle gesigneerd met opdracht. Toegevoegd: 1 andere, niet gesigneerd. Joan v.d. Keuken, Wij zijn 17. 2e druk, C.A.J. van Dishoeck, Bussum, tekst van Simon Carmiggelt.-
€ 70 - € 130
kavel: 1523
[Geschiedenis fotoboek] Lot met 2 uitgaven
-The Open Book. A history of the photograhic book from 1878 to present. 1e druk, Hasselblad Center, Göteborg, 2004 + Martin Parr en Gerry Badger. The Photobook: A History volume 1. 1e druk, Phaidon Press Ltd., London. Gebonden met s.o. Beide zeer goed.-

verkocht € 60.00
kavel: 1524
[Gesigneerd] Eddy Postuma de Boer, kavel met 13 fotoboeken
-Foreign Affairs, uitgave in eigen beheer, Amsterdam, 1991 + Impossible Flights, idem, Amsterdam, 1990. Beide omslagen met flap + Voor het oog van de wereld. Uitgave van Thomas Rapp, Amsterdam 1996. Teksten van Cees Nooteboom, Hugo Camps en Johan van der Keuken + 9 andere uitgaven. Alle gesigneerd, al dan niet samen met Henriette, deels met opdracht. Toegevoegd: Falconry in Al-Jazeera, 2008-2009. Niet gesigneerd.-
€ 80 - € 120
kavel: 1525
[Isografie] Félicien Rops (1833-1898)
-"Perle d'Algerie". Afm. 14 x 18,5cm. In passe-partout met stempel van Ateliers Van Meurs & Van Gogh uit Haarlem en naam kunstenaar en titel op achterzijde in handschrift.-

verkocht € 60.00
kavel: 1526
XMas Party held at Earl's Court Circus Jan. 7th 1953
-Album met foto's van het feest dat gegeven werd voor arme kinderen door vrijwilligers. Album bestaand uit kartonnen platen met slordig met tape opgeplakte foto's (16 x 21,5 cm.).-

verkocht € 50.00
kavel: 1527
M. Jansen de Wit's Kousenfabrieken N.V. Schijndel september-october 1944
-Oblong folio album met 35 foto's m.b.t. de oorlogsschade aan dit bedrijf. Foto's 16,5 x 23 cm. elk. Daaronder handgeschreven tekst als "De gevolgen van een voltreffer in de bovenverdieping van de expeditie. De platen op het dak beteekenen even zoo veel gaten" en "De R.A.F. "rookte" de Duitschers hier uit".-

verkocht € 160.00
kavel: 1528
Achter Glas
-Joan van der Keuken, Remco Campert. Amsterdam, C. de Boer, 1957. Gebonden met stofomslag. -

verkocht € 85.00
kavel: 1529
Cuba
-Lot van 15 persfoto's met o.a. Che Guevara en Fidel Castro. Stempel op achterzijde op enkele 'Republica de cuba. Ministerio de Relaciones Exteriores DPTO. de Fotografia' - toegevoegd 5 andere met o.a. 'Kolonel Nasser ontvangt Koning Hoessein van Jordanië' -

verkocht € 160.00