1220-1259 Dans, theater en film

veiling / 7 december 2016
[1220 - 1231] [1232 - 1241] [1242 - 1251] [1252 - 1259]
kavel: 1232
Programmaboekjes
-Lot met 3 albums met daarin ca. 80 programma's en programmaboekjes, grotendeels voor 1940. O.a. de Wagnervereeniging Amsterdam, enkele met signatuur van de uitvoerenden. Ook diverse fraaie bandontwerpen, o.a. door Chris Lebeau.-

verkocht € 160.00
kavel: 1233
[Gesigneerd] Verzameling van 47 signaturen van musici (Concertgebouw 1926-1994)
-2 ringmappen met foto's van musici uit de periode 1926-1994 van het Concertgebouw. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Arthur Rubinstein, Reinbert de Leeuw, David Oistrach, Philip Glass, Martha Argerich.-

verkocht € 1300.00
kavel: 1234
Richard Wagner (1813-1883)
-Kavel bevat: 1) Rede van R. Wagner bij eerste steenlegging van het voorlopige theater in Bayreuth, ca. 1874 + 2) Plan voor grote en kleine zaal, 1872 + 3) Bericht 'Verwaltungs-Raters' van het Richard Wagner-theater, 1875 + 4) Diverse manuscripten waaronder 'Rechnungs-Ausweis' (boekhouding), 1875 + 5) Diverse entreekaarten.-

verkocht € 300.00
kavel: 1235
Vervallen
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 1236
[Gesigneerd] Verzameling van circa 30 signaturen van dirigenten (1914-1994)
-Ringmap met foto's van musici uit de periode 1914-1994. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Ricardo Chailly, Valery Gergiev, Maris Jansons, Gustav Leonhardt, Simon Rattle, Sir Georg Solti. -

verkocht € 440.00
kavel: 1237
[Studentica]
-Map met een verzameling van 61 programma's/programmaboekjes, toegangsbewijzen, uitnodigingen en menu's hoofdzakelijk uit de periode 1908-1914. Met o.a. een "Inteekenlijst voor het concert te geven door het Amsterdams Studenten-Muziekgezelschap J. Pzn. Sweelinck" en andere programmaboekjes van dit studenten muziekgezelschap. Keurig bewaard en meest gedateerd in potlood in de bovenhoek.-

verkocht € 70.00
kavel: 1238
Willem Mengelberg (1871-1951)
-Map met 5 handgeschreven originele briefkaarten in het Duits van Mengelberg meest aan het adres van Prof. Dr. Otto Lanz en 1 brief van kunsthistoricus Paul Schubring gericht aan Frau dr. Keyzer. Met mapje met kopieën van deze correspondentie en nog een aantal telegrammen waarvan het origineel niet is bijgevoegd + 16 fotokaarten van Willem Mengelberg + 6 programmaboekjes, meest Concertgebouw Amsterdam waaronder een zeldzaam boekje '50 jaar Concertgebouw Amsterdam 1888-1938'. Met nog een aantal krantenartikelen over Mengelberg, een ingelijste ets van Richard Wagner en een fotocollage/-montage van kleine portretfoto's, vermoedelijk van dirigenten. -

verkocht € 190.00
kavel: 1239
[Brieven en signaturen]
-Map met een verzameling van circa 25 signaturen van musici (zangers, dirigenten, balletdansers, pianisten etc.) en acteurs - en ca. 20 brieven.-

verkocht € 380.00
kavel: 1240
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 1241
[Gesigneerd] Verzameling van circa 20 signaturen van zangers en zangeressen 1917-1994
-Ringmappen met gesigneerde foto's en brieven/briefkaarten van zangers en zangeressen uit de periode musici uit de periode 1917-1994. De desbetreffende musicus heeft telkens bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Een deel van de brieven heeft als onderwerp het aanschrijven van de musicus met de vraag om zijn of haar handtekening, een ander deel betreft het antwoord van de musicus in brief(kaart)vorm. Met handtekeningen van o.a. Pauline de Haan, Jessye Norman, Annie Fabian Bahrbach, Annie Woud.-

verkocht € 90.00