1220-1259 Dans, theater en film

veiling / 7 december 2016
[1220 - 1231] [1232 - 1241] [1242 - 1251] [1252 - 1259]
kavel: 1242
Vervallen
-This item contains no English description. See the Dutch description: -
€ 0 - € 0
kavel: 1243
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 1244
[Filmsterren]
-Verzameling van circa 25 persfoto's en ansichten van acteurs en actrices van de hedendaagse cinema. Waarvan 10 gesigneerd door de desbetreffende acteur of actrice bij zijn of haar afbeelding. Met handtekeningen van o.a. Al Pacino, Robert De Niro, Arnold Schwarzenegger en John Travolta. Inclusief een gesigneerde foto op groot formaat van de Italiaanse regisseur Frederico Fellini.-

verkocht € 75.00
kavel: 1245
[Filmsterren]
-Verzameling van 18 gesigneerde foto's of fotokaarten van filmsterren van het witte doek. De desbetreffende acteur of actrice heeft bij zijn of haar afbeelding gesigneerd. Met handtekeningen van o.a Gina Lolobrigida, Shirley Temple, Giulietta Masina en Gene Kelly.-
€ 80 - € 150
kavel: 1246
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 1247
[Gesigneerd]
-Map met ca. 120 foto's of foto-ansichtkaarten van zangeressen uit de periode 1907-1986 waarvan het merendeel gesigneerd, deels met opdracht. Met o.a. Marianne Alfenaar, Gré Brouwenstijn, Janet Baker, Cecilia Bartoli, Regine Crespin, Jessye Norman, Elisabeth Schwartzkopf, Joan Sutherland. Daarbij een boekje getiteld 'Wundersame Liebesgeschichte der schönen Magelone und des Grafen Peter aus der Provence' van Johann Ludwig Tieck, gedateerd 23 maart 1957 en handgeschreven door de zangeres Margaret Manella. Zo gedocumenteerd dat duidelijk is dat zij de Magalone-liederen (Johannes Brahms) heeft gezongen.-

verkocht € 100.00
kavel: 1248
[Ballet]
-3 albums met een verzameling van ca. 150 foto's en foto-ansichtkaarten van overwegend ballerina's, balletdansers en choreografen met handtekening van de desbetreffende danser(es) of choreograaf bij zijn of haar foto. Merendeel gesigneerd en deels met opdracht. Met o.a. Alexandra Danilova, Liselotte Rade, Martha Graham, Maurice Béjart, Mikhail Baryshnikov, Robert Helpman, Agnes de Mille en Alicia Markova. -

verkocht € 150.00
kavel: 1249
Vervallen
€ 0 - € 0
kavel: 1250
[Affiches] Zeer groot lot van ca. 160 affiches,
-voor Nederlandse voorstellingen op het gebied van cabaret, toneel, musical en theater, ca. 1965-1985, diverse formaten (ca. 70 x 45 en kleiner).-
€ 70 - € 140
kavel: 1251
[Judaica] Louis de Vries
-Louis de Vries als Abrahn Sender Eesmann. Linosnede Piet van der Hem. Signatuur en opdracht Louis de Vries, 1912. 30 x 24 cm. in lijst. -
€ 50 - € 80