1220-1259 Dans, theater en film

veiling / 7 december 2016
[1220 - 1231] [1232 - 1241] [1242 - 1251] [1252 - 1259]
kavel: 1252
[Theater]
-Het Theater. 1e jaargang 1911 nr. 1-40. (=compleet) + Das Scala theater in Mailand, direzione generale per il turismo, 1936. kl. 4to, gebrocheerd. + United States Theatre. A bibliography from the beginning to 1990. Robert Silvester. Motley Press, Romsey, 1993. 400 pp. in linnen gebonden + Karl Friedrich Schinkel Bühnenentwürfe, Stage Designs, Helmut Börsch-Supan, Ernst & Sohn, 1990. 2 delen in cassette - en 3 andere. -

verkocht € 100.00
kavel: 1253
[Ballet]
-Lot van 39 ballet programmaboeken, waaronder 5 van Ballets de Roland Petit, Paris, ca. 1950, Holland Festival, Sadler's Wells Ballet e.a. Met cover ontwerpen van o.a. Paul Colin en Jean Bazaine-
€ 75 - € 150
kavel: 1254
Concertgebouw
-Uitgebreid archief Concertgebouw met circa 400 programmaboekjes en -bladen uit de periode 1920-2000. Grotendeels gesigneerd met o.a. Mstislav Rostropovitch, Liza Ferschtman, Kurt Masur, Enrico Pace, Stefan Askenase. Toegevoegd: Dummy Concertgebouw Agenda 1996 met meer dan 50 originele handtekeningen, deels met opdracht van o.a. Bernard Haitink, Valery Gergiev, Reinbert de Leeuw, Edo de Waart, Riccardo Chailly, Pierre Boulez, Mariss Jansons, Maurizio Pollini, Maria Joao Pires, Gidon Kremer, Cecilia Bartoli, Simon Rattle, John Eliot Gardiner.-

verkocht € 150.00
kavel: 1255
Theater en musical
-Archief van ca. 150 programmaboekjes theater en musical (Holland Festival, Play Bill, Ensemble, Paul de Leeuw, André van Duin), deels gesigneerd. Met handtekeningen van o.a. Pierre Janssen, Ton van Duinhoven, Frans ´t Hoen. Inbegrepen circa 30 nummers van "De Gids voor tooneel, muziek en bioscoop" (periode 1930-1939) en circa 30 nummers van "Toneelschild" met o.a. de eerste 6 nummers van de eerste jaargang 1946. Toegevoegd: enkele programmaboekjes met o.a. een gesigneerde uitgave door Alois Lang en enkele foto's van o.a. Emil Jannings uit "Der Blaue Engel".-
€ 40 - € 80
kavel: 1256
[ballet]
-Plakboek met enkele honderden klein formaat zwart wit foto's van ballet uit den jaren '40/'50. Fotootjes 5 x 5 cm. + 22 programma's van ballet, o.a. Les Ballets Russes en Hollande, Mai 1924, Concertgebouw - Wagnervereeniging. -

verkocht € 100.00
kavel: 1257
Nederlands Dans Theater
-Verzameling van circa 70 programmaboekjes van het Nederlands Dans Theater uit de periode 1960 t/m 1982. Met daarbij een gesigneerde uitgave uit 1996 van het NDT en Holland festival met signaturen van Schelto Patijn, de toenmalige burgemeester van Amsterdam, Hans van Mierlo, de toenmalige minister van Buitenlandse Zaken, Wim Kok, de toenmalige minister-president en 2 andere ministers. En met een handtekening van Paul Lightfoot, huidig artistiek directeur van het NDT en Jirí Kylián, danser en choreograaf.-
€ 75 - € 150
kavel: 1258
[Handtekeningen] Programma Robeco Zomerconcerten e.a.
-Lot van ca. 140 programma's (incl. vele dubbele), ca. 1990-2005, alle gesigneerd door de optredende muzikanten.-

verkocht € 75.00
kavel: 1259
Willem Royaards (1867-1929). Lot van 12 handgeschreven brieven,
-waarvan 10 aan Hillegonda (Gonne) van Uildriks (1863-1921) en gedateerd september 1914 tot juli 1915, alle gesigneerd (op verschillende manieren), diverse bladgroottes, 2 tot 10 pagina's, deels op briefpapier van N.V. "Het Toneel", 1x met envelop.-

verkocht € 100.00