1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I

veiling / 7 december 2016
kavel: 1300
Monografiën Drents Museum Assen
-Chris Lebeau 1878-1945, Mechteld de Bois, 1987 + Willem van Konijnenburg 1868-1943, Mieke Rijders, 1990 + C.A. Lion Cachet 1864-1945, Mechteld de Bois e.a., 1994 + Lambertus Zijl 1866-1947, Madelon Broekhuis e.a., 1990 + Jac. van den Bosch 1868-1948, Lieske Tibbe e.a., 1987 - en Klaas van Leeuwen 1868-1935, Margriet Knol, 1988.-

verkocht € 100.00
kavel: 1301
Lot van 15 naslagwerken m.b.t. zilver, goud en juwelen
-Nederlands Klein Zilver 1650-1880. B.W.G. Wttewaall, Allert de Lange, Amsterdam, 1987. 320 pp. Geb. met s.o. + Modern Zilver 1880-1940. Annelies Krekel-Aalberse. Landshoff, 1989. 272 pp., geb. met s.o. + Meestertekens van Nederlandse Goud- en Zilversmeden. Deel I in gebruik geweest van 1814-1963, SDU 's-Gravenhage, 1963. In linnen geb. + Meestertekens van Nederlandse Goud- en Zilversmeden deel 2. 1963-1980, SDU, 1981. Geb. met s.o. - en 11 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1302
[Toegepaste kunst Nederland ca. 1898-1940] Lot van 17 werken
-Cris Agterberg: beeldhouwer en sierkunstenaar. Marcel Brouwer en Joep Haffmans, Optima Vianen, 2001. 217,(6) pp. Geb. met s.o. + Maastrichtse serviezen 1917-1937. Robert Fock, Waanders, 2007. 96 pp. + Floris Meydam In Vorm, Karel Wasch, e.a., Becht, Haarlem, 2003. 208 pp. Geb. met s.o. + Copier, Reino Kiefkens. SDU, 1989. 112 pp. Gebonden met s.o. - en 13 andere naslagwerken.-

verkocht € 75.00
kavel: 1303
[Design] Kavel met 10 werken
-Artifort. Ewald Jamin e.a., Uitgeverij 010, Rotterdam, 1990. Linnen geb. 120 pp. + Metz & Co, Amsterdam, Den Haag. Uitgeverij 010, Rotterdam, 1995. Linnen geb. 200 pp. + Starck. Benedickt Taschen, 2000 + Gerrit Rietveld 1888-1964. Het volledige werk. Marijke Küper, Ida van Zijl. Centraal Museum Utrecht, 1992. 393 pp. geb. met s.o. - en 6 andere.-

verkocht € 90.00
kavel: 1304
[Boekbanden] Lot met 17 werken
-Josef Hoffmann. Ornament zwischen Hoffnung und Verbrechen. Peter Noever, Oswald Oberhuber, Herausgeber, Wien, 1987. 384 pp. + Jaap Gidding. Art Deco in Nederland. Museum Boijmans Van Beuningen, 2006. 197 pp. + Vilmos Huszar schilder en ontwerper 1884-1960. Sjarel Ex, Els Hoek, Reflex, Utrecht, 1985. 229 pp. - en 13 andere (waaronder een aantal werken over ornamenten).-
€ 70 - € 120
kavel: 1305
[Boekbanden] Kavel met 11 werken
-[Theo Nieuwenhuis] Gedichten van Jacques Perk. 2de druk, Versierd door T. Nieuwenhuis, 1897. S.L. van Looy, Amsterdam, 194 pp. In gebatikte band. Klein 4to. Met prachtige Art Nouveau bladversiering, hoofdstukillustraties en titelpagina. Rug bovenzijde licht besch. + Der Geesten ontmoeting. J.W. Schotman. Amsterdam, Van Holkema, 1927. Bandontwerp Hendrik Wijdeveld. 5 losse delen in linnen cassette, bevestigd met twee ivoren pennen. Oplage 500 ex. + 7 andere boeken met bandversiering van Fré Cohen, Chris Lebeau, P.A.H. Hofman, e.a. - en 2 naslagwerken; Dijsselhof/Lion Cachet/Nieuwenhuis, Van Leeuwen Print, Amsterdam, 2000. 48 pp. en: P.A.H. Hofman 1885-1965. Haags sierkunstenaar. Peter van Dam, Museum van het Boek, 1996. 64 pp. -

verkocht € 220.00
kavel: 1306
Bart van der Leck
-Het Hooglied van Salomo. Verlicht en versierd door B.A. v.d. Leck en P.J.C. Klaarhamer. Amsterdam, W. Versluys, 1905. 35 p. H. Linn. Folio. Oplage ca. 300 ex., dit is nr. 171. Vochtvlek aan rechterzijde op linnen en schutbladen, platen goed. -

verkocht € 150.00
kavel: 1307
Goed Wonen
-Maandblad voor wonen en woninginrichting. 1960 t/m 1965. In totaal 60 nummers. Alle in goede staat. -
€ 100 - € 200
kavel: 1308
Goed Wonen
-Maandblad voor wonen en woninginrichting. 1948 nrs. 1-5 en 8-12, 1950 compleet, 10 nrs. tussen 1953 en 1958, 1959, 11 van 12 nummers (juni ontbreekt), 1960 en 1965 compleet - en Tijdschrift Wonen (vervolg op Goed Wonen), 1969 nrs. 1-10, 12, 1970 nrs. 1-11, 1971 nrs. 1-12 en 1972 nrs. 1-8. -
€ 150 - € 300
kavel: 1309
[Architectuur] Kavel met 16 werken m.b.t. Amsterdam
-P.J.H. Cuypers (1827-1921) Het complete werk. Hetty Berens (samenstelling/red.), NAI uitgevers, 2007. 399 pp. Geb. met s.o. + Hildo Krop Bedhouwer. E.J. Lagerweij-Polak, SDU, 1992. 144 pp. Geb. met s.o. + K.P.C. de Bazel, Wessel Reinink. Tweede dr., 010, Rotterdam, 1993. 256 pp. Geb. met s.o. - en 13 andere.-

verkocht € 70.00