1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I

veiling / 7 december 2016
kavel: 1320
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
-5 figuren. Houtsnede, gesigneerd in de plaat. 24 x 31,5 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1321
-Man en vrouw. Originele tekening in Oost-Indische inkt. 21 x 14 cm. + Zittende figuur. Potloodschets. 13,5 x 13,5 cm. Beide gesigneerd en gedateerd 1919 in potlood. -

verkocht € 200.00
kavel: 1322
Aad Veldhoen (1934-)
-Minnaars. Rotaprint, nr. 29/35, 1962. Diam. 14,5 cm. + Liggende man op straat. Rotaprint 5/10, (ca. 1963). Afm. 16 x 24 cm. + Liggende man op straat met auto, nr. 1/7, 1963. Afm. 22,5 x 22 cm. + R.J. Grootveld, rotaprint 1964, met handschrift van de geportretteerde. 49 x 34 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1323
Marten Klompien (1917-1996)
-Schetsboek ‘Modelschetsen’, 1987-1988. Inhoud 84 potloodschetsen, gemonografeerd en gedateerd door Klompien, voorzien van connotatie ‘5 minuten schets’, ‘10 minuten schets’, ‘15 minuten schets’ en ‘20 minuten schets’. In linnen dummy. Formaat 21,5 x 14,5 cm. *Klompien was lid van de Groninger kunstkring de Ploeg-
€ 500 - € 800
kavel: 1324
[China] De moord op Dufresse in Tchen-Tou, 1815
-Aquarel, laat 19e/vroeg 20ste eeuw. Hierop de executie van missionaris Dufresse in Tchen-Tou in 1815. Ongesigneerd. 24 x 30 cm.-

verkocht € 300.00
kavel: 1325
[Avant-Garde] Hélène Rubissow (1897-1988)
-Editions de la librairie "Moskwa", Paris, 1932. Gebrocheerd, goed exemplaar. 32 pp. Ongenummerd ex. van 300 - toegevoegd: Los Archivos Rojos, C.E. Vulliamy. Cover art Sainz de Morales. Publicaciones "Mundial", Barcelona, 1930. 37 pp. in halfleer met orig. voorzijde aan binnenzijde meegenaaid. -

verkocht € 60.00
kavel: 1326
Jan Schonk (1889-1972)
-Lachende man met baard. Eigen druk op Japans papier, signatuur r.o. 32 x 20 cm. In passepartout in lijst. -
€ 80 - € 120
kavel: 1327
Han van Meegeren (1880-1947)
-"Komt Alzo". Aquarel. 59,5 x 44,5 cm. In lijst achter glas. Gesigneerd linksonder.-
€ 350 - € 650
kavel: 1328
Hildo Krop (1884-1970)
-Jongen met melkkan. Geglazuurd keramiek. Hoogte 13,5 cm. Toegeschreven aan Hildo Krop. -
€ 200 - € 400
kavel: 1329
[Walter Crane] Catalogus tentoonstelling der werken van Walter Crane
-A.C. Loffelt/ E.A. von Saher. Haarlem, Museum van Kunstnijverheid, 1903, VII p., 6 platen, illustr., origineel omslag. Stempel onderzijde voorplat.-

verkocht € 80.00