1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I

veiling / 7 december 2016
kavel: 1350
Der Klotz
-Heinrich Klotz 60 jaar. Boeksimulant met daarin in lagen met houten verdiepingen verdeeld werk van 51 kunstenaars. 1995. Rood-gouden houten kist in vorm van een boek met hierin o.a. Oertel, Dietrich - Für Heinrich Klotz zum 60. Geburtstag. Parlamentsviertel im Spreebogen Berlin, serigrafie genumm. en gesigneerd. 33,4 x 47,8 cm. Zeefdruk in 100 genumm. ex. + mappen met daarin kunst in div. techniek als een foto, litho etc. van Karl-Horst Hödicke, Peter Weibel, Bazon Brock, O.M. Ungers, Markus Oehlen, Bernd Zimmer, Max Dudler, José Kastler, Robert Venturi, Rainer Fetting, Heinz Mohl, Yuri Avvakumov, Jochen Jourdan, Helmut Middendorf, Günther Förg, Thomas Lange, Marie Jo Lafontaine, Frei Otto, Markus Lüpertz, Dieter Hacker, Martin Warnke, Kurt Weidemann, Klaus von Bruch en Heinrich Dilly, Günther Ranbow, Johannes Schütz, Hans Belting, Lothar Spree, Marcel Odendach, Pavlos Lefas + 20 mappen van 20 geschriften in mappen van 20 verschillende kunstenaars/architecten etc. Nummer 26 van 100.-

verkocht € 560.00
kavel: 1351
Hokusai (Katsuchika) Ehon Azuma Asobi
-3 delen met in totaal 49 kleuren houtsnedes, meest over twee pagina's. Met rode stempel op de eerste pagina van elk volume. In blauwe handgebonden omslag met opgeplakte tekstplaat. Bindgaren van de 3 aan elkaar verbonden. Klein 4to, Edo periode, 19e eeuw. -

verkocht € 250.00
kavel: 1352
Kunisada (1786-1865)
-Samurai. Ca. 1862. 35,5 x 24 cm. In passepartout. -
€ 100 - € 200
kavel: 1353
Kunisada (1786-1865)
-Groep in de regen. Houtsnede, ca. 1855. 36,5 x 25 cm. In passepartout. -
€ 100 - € 200
kavel: 1354
Kunisada (1786-1865)
-Drie vrouwen in een boot. 33,5 x 10, \2 cm. Houtsnede, ca. 1860. -
€ 100 - € 200
kavel: 1355
Hokusai (1760-1849)
-Twee reizigers. Uit de serie Tokaido gojusan tsugi, 1806. Houtsnede. 22 x 15,5 cm. In passepartout.-

verkocht € 100.00
kavel: 1356
Wendingen
-1920, nummer 3 en 4. Ueber die Beziehungen der Kunstlerischen und Technischen Probleme von Prof. Peter Behrens + 11 en 12, het ontwerp voor het gemeente-museum te 's-Gravenhage door Dr. H.P. Berlage + 1921 nummer 4/5. Gewijd aan het werk der afgevaardigde leden van Architectura et Amicitia + nummer 6. Bevattende teekeningen en foto's van een landhuis te Oostvoorne architecten Vorkink en Wormser + 12. Gewijd aan het project van de architecten B. Bijvoet en J. Duiker Zandvoort voor het nieuwe Rijksacademiegebouw te Amsterdam - en de aankondiging voor het vierde jaargang, 22,5 x 11,5 cm. Ontwerp Wijdeveld. -

verkocht € 170.00
kavel: 1357
Wendingen
-1927, nr. 2, gewijd aan interieurkunst + nr. 9 en 10, gewijd aan Oostenrijkse kunst. Gebonden uitgave + nr. 12, gewijd aan nieuwe keramiek + 1928, nr. 1, gewijd aan W.M. Dudok in Hilversum + nr. 3/4, gewijd aan Jan Toorop.-

verkocht € 170.00
kavel: 1358
Wendingen
-1929. Nummer 2, gewijd aan Chris Lebeau + nummer 5 en 6, gewijd aan de architectonische projecten van J.F. Staal + nummer 8, gewijd aan het werk van Architect J.L.M. Lauweriks + jaargang 1930 nummer 2, gewijd aan de architectuur van kantoor en fabrieken van de firma de erven wed. J. van Nelle te Rotterdam + nummer 3, gewijd aan het Nederlandsche paviljoen op de Antwerpsche tentoonstelling in 1930, Architect H. Th. Wijdeveld + nummer 8, gewijd aan de bouw van de Bijenkorf in Rotterdam van architect W.M. Dudok - en originele bindmap voor een jaargang met titelvignet en bindlinten. -

verkocht € 240.00
kavel: 1359
Elf diverse publicaties, w.o.: (1) H.P. Berlage. Ontwerp van het Hofplein te Rotterdam.
-Eene plattegrond, afbeeldingen van de teekeningen en een bijschrift door H.P. Berlage. Rotterdam, Brusse, 1922, 24 p., illustraties, oorspronkelijk draadgebonden omslag, oblong 4to.-

verkocht € 70.00