1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I

veiling / 7 december 2016
kavel: 1360
[Design] ADO 331 Grote Houttruck
-Origineel speelgoed ontworpen door Ko Verzuu en uitgevoerd door ADO. In bruin en rood. Catalogusnummer en titel: 331 grote houttruck (1953). Lengte grote houttruck: 84 cm. In uitstekende staat.-

verkocht € 170.00
kavel: 1361
Theo Mackaay en Charles Eyck (1897-1983)
-Karin Beernink/Marion Kolfschoten. Artist Unlimited, november 2002. Nummer 001 van 500 op gesigneerd certificaat en gesigneerde lithografie, nr. 1/500 (linksonder). Met handgeschreven opdracht aan binnenzijde eerste pagina, gericht aan Joop, gedateerd 8 nov. 2002. Gebonden + Charles Eyck. Spijk B.V., Venlo, 1977. Gesigneerd met 2 opdrachten waarvan 1 gedateerd 22-1-'80. Omslag licht getoucheerd aan randen, verder goed.-
€ 100 - € 200
kavel: 1362
[Erotica] Utagawa Kunisada (1786-1865)
-"Genomen bij het vogelhuisje in de regen". Houtsnede, 19e eeuw. 22 x 27 cm. In passepartout.-

verkocht € 110.00
kavel: 1363
Jan Schonk (1889-1972)
-Paradijsvogel. Lithografie, gesigneerd r.o. 53 x 42 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1364
Olga Wiese
-z.t., zeefdruk op vlaggendoek, afm. 140 x 90 cm. In zwart aluminium lijst. Verworven uit de collectie CBK Groningen. -
€ 150 - € 250
kavel: 1365
Bureau (18e eeuw)
-Niervormig bureau. Engeland, 18e eeuw. Op porseleinen wielen, fraai afgewerkte poten, tafelblad met florale vergulde decoratie en ingelegde kalfsleren vlakken, eveneens met vergulde randmotieven. -
€ 400 - € 700
kavel: 1366
[Architectuur] Plan for the University of California
-The International Competition for the Phoebe Hearst Architectural Plan for the University of California. Tekst in het Engels, Frans, Italiaans en Duits, (1899), 152 pp, in blauwlinnen gebonden met vergulde titel, oblong. Goud op snee, zeer goed exemplaar. En daarbij de touwgebonden versie van hetzelfde boek.-
€ 60 - € 90
kavel: 1367
Roger Broders (1883-1953)
-Ringmap met verzameling van 12 menukaarten ontworpen door de Franse illustrator en kunstenaar Roger Broders. Hier en daar roestvlekjes, verder goed.-
€ 60 - € 90
kavel: 1368
Samuel Jessurun de Mesquita (1868-1944)
-Man en Vrouw, potloodtekening 25,5 x 31,5 cm., gesigneerd r.o. + manfiguur, afdruk, genummerd 1/6, gesigneerd de Mequita, 1918. 27,5 x 22,5 cm. (Aan bovenzijde wat gevouwen.) -

verkocht € 550.00
kavel: 1370
Kuniyoshi (1798-1861)
-5 Oban houtsnedes, ca. 1860. Alle Afm. 39,5 x 24,5 cm. -
€ 200 - € 300