1290-1377 Kunst en toegepaste kunst I

veiling / 7 december 2016
kavel: 1371
Kunisada (1786-1865)
-Man met pijp. Houtsnede. Afm. 36 x 24 cm. -
€ 125 - € 225
kavel: 1372
Kunisada (1786-1865)
-Spook. Houtsnede. 36 x 23 cm. -
€ 125 - € 225
kavel: 1373
Toyokuni III (Kunisada) (1786-1865)
-Samurai in de Yoshivara. Houtsnede. Afm. 38 x 25,5 cm. In passe-partout. -

verkocht € 40.00
kavel: 1374
Kasamatsu Shiro (1898-1991)
-Hongo Akamon no Yuki. De Hongo rode poort in de sneeuw. Houtsnede. Afm. 24 x 36 cm. -

verkocht € 120.00
kavel: 1375
Bulletin Officiel
-Les livres Chez eux. Bibliothèques et cabinets d'Amateurs. Bulletin Officiel, Revue Mensuelle, ed. Syndicats des maitres imprimeurs, 1930. 130 pp. met ca. 250 illustraties, in o.a. rotagravure. Rug besch. verder goed. - 20 andere. Blad ter grootte van een ferm telefoonboek vol advertenties, illustraties en bijlages. -
€ 300 - € 500
kavel: 1376
[Escher, M.C. (1898-1971)]
-De Nederlandsche Bachvereeniging. Matthäuspassion van Johan Sebastian Bach 1685-1750. Op goeden vrijdag in de Groote Kerk te Naarden. Amsterdam, gedrukt door M.J. Portielje voor D.N.B., n.d. [1938], 23 p., oorspronkelijk geniet omslag in paars bedrukt met in het blok gemonogrammeerde houtsnede van Escher - en 2 dezelfde (Locher/Bool 302, goede exemplaren).-

verkocht € 100.00
kavel: 1377
Willem Witjens (1884-1962)
-'Herinnering Winter 1929'. Ets. Gemonogrammeerd ww, naam in potlood er onder. 40 x 50 cm. In passepartout in lijst + Ton Meyer (1892-1984) Boot in haven. Ets. 1930. 28 x 31,5 cm. In passe-partout in lijst. -

verkocht € 100.00