1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1895
Joan Miró (1893-1983)
-Catalogue of an Exhibition of selected early Paintings and Drawings by Joan Miró held at the Zwemmer Gallery, London, 1937. 6 pp. Met tipped-in lithografie en litho aan voorzijde. Klein 4to, geniet.-

verkocht € 110.00
kavel: 1896
Corneille
-De tes mains partit le vide. Gérard Voisin. Avec six lithographies de Corneille. La Différence, 1998. Suite in 6 bladen, ingelegd in los omslag, aan binnenzijde met opdracht en rekening door Corneille "aan Theo (Olof), Amsterdam, 18/12/'99". Met boekuitgave, Clepsydre, éditions de la Différence, 1998. 112 pp. In doos in cassette. -

verkocht € 220.00
kavel: 1897
Graffiti
-Museum Boymans-van Beuningen, Rotterdam, 1983. Groninger Museum, Groningen, 1984. 64 pp. Oblong 4to. Goed exemplaar. -

verkocht € 80.00
kavel: 1898
Ulrike Birkhoff
-Holy Cow. Kunstenaarsboek. Edition X Press, Kasteel Scheres, Baarlo (Nederland), 1972. Nr. 46 van 50 ex. Gesigneerd door Birkhoff met dank aan S. Tajiri. (18) pp. Ringgebonden. Goed ex. -
€ 60 - € 90
kavel: 1899
Cantique des Cantiques
-Traduit par David Scheinert Burnins de Abram Krol, Paris 1952. Bibliofiele editie losbladig met gravure op elk katern van 4 pagina's, los ingelegd in schuifdoos, in cassette, gedrukt op papier d'Auvergne. Nr. 93/199, gesigneerd door Abram Krol. -

verkocht € 100.00