1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1810
Max Liebermann (1847-1935). (Lezend meisje).
-Tekening in zwarte inkt en zwart krijt op blauw papier, gesigneerd rechts onder en met ongelezen opdracht met adres op de keerzijde, onder passe-partout.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 1811
Klaas Koopmans (1920-2006)
-Landschap met boerderij en koeien. Aquarel, signatuur r.o., 1979. 41 x 58 cm. -

verkocht € 100.00
kavel: 1812
Jean Dubuffet (1901-1985)
-Le lieutenant. Figuur in blauw, wit en rood op bruine achtergrond. Lithografie, 1971. 51 x 31 cm. -

verkocht € 210.00
kavel: 1813
[Mir Iskoesstva. Gesigneerd] Exposition d'Art Russe: ancien et moderne
-organisée par le Palais des Beaux-Arts de Bruxelles. Catalogue. Mai-Juin 1928. 88 pp. tekst + platen. Oorspronkelijk omslag, 4to. Met signaturen van deelnemende kunstenaars op titelblad, o.a. Véra Narischkine, Alexandre Benois, Mstislav Dobuzhinsky, Akop Gurdjan, Konstantin Somov en Nicolas Milliotti.-

verkocht € 440.00
kavel: 1814
Vijf vrouwenportretten: (1) Otto B. de Kat (1907-1995). (Portret van een onbekende vrouw).
-Tekening in zwart krijt, bladmaat 48 x 38,5 cm., gesigneerd en gedateerd "'56' rechts onder.-
€ 100 - € 200
kavel: 1815
Vier items: (1) Edwin Keller-Venton (1930-1990). (Abstracte compositie).
-Zeefdruk in rood, grijsgroen en geel, 14 x 16 cm., gesigneerd rechts onder en genummerd 7/40 in potlood links onder.-
€ 80 - € 160
kavel: 1816
Gustave de Smet (1877-1943). 3 houtsneden: (1-2) "Vrouwenportret gesneden in satijn-langs"
-Houtsnede aanwezig in 2 exemplaren: (1) Gedrukt in rood op dun papier, GESIGNEERD in potlood rechts onder (blanke linkermarge beschadigd); (2) Gedrukt in zwart op zeer dun papier, afkomstig uit het Houtsnedennummer van Wendingen (1919) met de hier gebruikte titel, onder passe-partout (gekreukt/ met vouwen).-

verkocht € 240.00
kavel: 1817
Zes diverse prenten: (1) Lovis Corinth (1858-1925). (Sint Joris).
-Droge naaldets, 1916, 25,5 x 12,5 cm., onder passe-partout.-
€ 70 - € 140
kavel: 1818
Horst Janssen (1929-1995). (Zelfportret).
-Tekening in zwart en gekleurd krijt op blauw papier, 25 x 17 cm., gemonogrammeerd en gedateerd '82 en met opdracht "le Monsieur Lohman" in zwart krijt, op het vrije schutblad van de geïllustreerde tentoonstellingscatalogus Horst Janssen Zeichnungen, Graphische Sammlung Albertina Wien 1. April bis 2. Mai 1982 (München, Prestel, 1982, 160 p., oorspronkelijk karton, 4to).-

verkocht € 70.00
kavel: 1819
Chas Laborde (1886-1941)
-Lot van 21 etsen, waaronder enkele doubletten. Elk 26 x 23 cm.-

verkocht € 300.00