1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1820
Giovanni Schoeman (1940-1981). (Cold-cast bronzen "collage" van 43 miniatuurreliëfs).
-De reliefs gepatineerd in verschillende kleuren, 28,5 x 20 cm., met ophang-draad aan de keerzijde.-

verkocht € 70.00
kavel: 1821
Simon Vinkenoog (1928-2009)
-"Vederlicht begin Onophoudelijke uit en in" Simon Vinkenoog, Amsterdam, mei 2001. Gescheurd en ingekleurd papier op karton met handgeschreven gedicht. 42 x 29,5 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 1822
M.C. Escher (1898-1972)
-Uitgave ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de Vereenigde Nederlandse Blikfabrieken in 1963. 10-kantig door Escher ontworpen blik met schelpontwerp. Gaaf exemplaar.-

verkocht € 600.00
kavel: 1823
M.C. Escher (1898-1972)
- "Wij komen er uit! Nederlandsche Exlibris-Kring 1 jan. 1947". Houtsnede, 1946, 11,8 x 10,1 cm., gemonogrammeerd in het blok. (= Bool 345).-

verkocht € 300.00
kavel: 1824
Georgi Giseken (= Paul Louis Antoine van Buren Lensinck, (1907-1989))
- ""Allee". Komp. II." Olieverf op doek, 45 x 35 cm., getiteld, gesigneerd en gedateerd 1925 in verf op de keerzijde, zonder lijst (enkele kleine beschadigingen).-
€ 2000 - € 4000
kavel: 1825
Klaas Gubbels (geb. 1934). (Speldje in de vorm van een peer).
-Zilveren speldje, lengte 7 cm.-
€ 80 - € 160
kavel: 1826
[Deels met opdracht/ originelen] Oscar Fabrès (1895-1961). Verzameling van ca. 40 items,
-met illustraties door Fabrès, incl. vele dubbele, o.a. 3 originele tekeningen, 14 boeken/ boekjes w.o. enkele met gesigneerde opdracht, enkele reclame-uitgaven (wijnreclame), twee plakboeken met krantenknipsels en een serie van 13 losse ansichtkaarten waarvan één met gesigneerde opdracht gedateerd 1939 (en 5 dubbele kaarten uit die serie).-

verkocht € 280.00
kavel: 1827
Jan Bleijs (1868-1952)
-Kinderportret. Pastel. In vergulde lijst achter glas. Buitenmaat 53 x 43 cm., binnenmaat 46 x 36 cm. -
€ 80 - € 160
kavel: 1828
Keith Haring Domino
-Vilac, 1990. Compleet domino-spel in origineel oranje houten doosje, ontwerp Keith Haring. -

verkocht € 50.00
kavel: 1829
L.W.R. Wenckebach (1860-1937). Straatscène met heer en echtpaar
-Aquarel, 17,5 x 10 cm. Ca. 1925. Gesigneerd linksonder.-

verkocht € 120.00