1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1830
[Damast] M.C. Escher (1898-1972). "Zeepaardjes & Vissen"
-Linnen servet, damast geweven. Eindhoven, E.J.T. van Dissel & Zonen, 1955. 60 x 56 cm. Crèmekleurige variant.-

verkocht € 110.00
kavel: 1831
-Linnen servet, damast geweven. Eindhoven, E.J.T. van Dissel & Zonen, 1955. 59 x 57 cm. Crèmekleurige variant.-

verkocht € 110.00
kavel: 1832
Marc Chagall (1887-1985). (Compositie met dieren en menselijke figuur).
-Kleurenlitho, 30 x 25 cm., volgens colofon verso uitgegeven in 120 genummerde exemplaren op vélin de rives (nummer 53 van 100 Arabisch genummerde exemplaren), gesigneerd met stempel verso (vage vouw in rechtermarge, verso wat smoezelig).-

verkocht € 130.00
kavel: 1833
Bronzen beeld van duivelsfiguur
-Ontw. onbekend. Hoogte 49 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1834
Karel Appel (1921-2006)
-Rustende kikker. Zeefdruk, 1978. 42 x 62 cm. Gesigneerd en genummerd. Dit is nr. 114/250. -

verkocht € 290.00
kavel: 1835
Bram van de Velde (1895-1981)
-prent Yr no 264. Prent 190. 6-kleuren druk, lithografie, 1977. Afm. 42 x 31,5 cm. Nr. 59/190. -

verkocht € 90.00
kavel: 1836
Anton Rooskens (1906-1976)
-Figuur met vogels. Lithografie, 1975. Nr. 42/100. 56 x 74 cm. -

verkocht € 500.00
kavel: 1837
Drie originele ontwerpen voor omslagen: (1) Johan Buning (1893-1963). "Oudejaarsavond".
-"Cabaretliedjes No. 2 Dirk Witte. G. Alsbach & Co. Amsterdam". Gouache, 32,5 x 25 cm., gesigneerd "J.N. Buning" en gedateerd "'19".-

verkocht € 150.00
kavel: 1838
[Karikatuur] Twee items: (1) D. Orlan (20ste eeuw). "C'est le patron d'ici qui lui a donne
-cinquant francs pour passé le journée au café d'en face!". Tekening in potlood, gekleurd krijt en aquarel, 38 x 27 cm., gesigneerd "D. Orlan, gedateerd (?) "939" en getiteld in potlood (punaisegaatjes in benedenhoeken).-

verkocht € 70.00
kavel: 1839
Huib Luns (1881-1942). Zes originele ontwerptekeningen in pen/ penseel en inkt,
-diverse staande en liggende formaten, alle gesigneerd of gemonogrammeerd, twee gedateerd 1910/ 1911, twee met etiketje op keerzijde ten behoeve van de uitgever (gedateerd 1910) (kleine defectjes).-
€ 120 - € 240