1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1842
Pierre Alechinsky (1927-)
-20 Jahre Impressionen. Oeuvrekatalog Druckgraphik, Galier van de Loo, München, 1967. Oplage 2000 ex. Omslaglitho Alechinsky + Alechinsky l'Avenir de la Propriété. Yves Rivière, 1972. Genumm. en gesign. + Alechinsky. Galerie de France, Paris 1962. Nr. 1870/2000 met omslaglitho Alechinsky + Les Tireurs de Langue. 2e dr., Imprimerie Arte, 1974 met buikbandje Beau Livre Violent Tendre, 14.X.1962. Samuel Becket - en 4 andere. Toegevoegd een losse lithografie, 1983, gevouwen, waarschijnlijk uit tijdschrift. Afm. 31 x 43 cm. -

verkocht € 340.00
kavel: 1843
Pierre Alechinsky (1927-)
-Jean-Michel Reynard & Pierre Alechinsky. Maint corps des chambres. Maeght éditeur, 1980. Nummer 377 van 500 ex. + Appel & Alechinsky. Two-brush paintings. Their poems by Hugo Claus. Yves Rivière, 1980. Voorwoord Christian Dotremont + Appel & Alechinsky. Zwart. Met gedichten van Hugo Claus. Landshoff, 1978 - en Paal en Perk. Gedichten van Hugo Claus bij tekeningen van Corneille, 1955. Rug besch., voorts goed. -

verkocht € 70.00
kavel: 1844
Pierre Alechinsky (1927-)
-Pierre Alechinsky Zwischen den Zeilen. Hatje, Saarland Museum, Saarbrücken, 1993. 207 pp. Geb. met s.o. + Alichinsky Les Affiches. Catalogue Raisonné établi par Frédéric Charron, Ides et Calendes, Bruxelles, 2007. 104 pp. + Pierre Alechinsky Ideotracs. Denoël Collection dirigée par Alex Grall, 1966. Geb. met s.o. - en 30 andere m.b.t. Alechinsky.-

verkocht € 240.00
kavel: 1845
Jan van der Vaart (1931-2000)
-Rechthoekige gedraaide vaas, 19 x 28,5 cm. Multiple, Porselein, wit glas. K. Wolfensberger, Makkum, 1979. Afbeelding 130 in: Jan van der Vaart/ Ceramics, Harten fonds, 1991 + het boek.-
€ 75 - € 150
kavel: 1846
Jan Toorop
-Tentoonstelling Jan Toorop februari-maart 1909. Larensche Kunsthandel, Amsterdam. 32 pp. Geniet, wat sleets met lichte gebr. sporen + ex Libris M.C. Bloemers, ontwerp Jan Toorop. 6,7 x 6,7 cm. Opgeplakt op los voorplat van Franse titel. -

verkocht € 70.00
kavel: 1847
Bram van de Velde (1895-1981) en Geer van de Velde (1898-1977)
-Bram van de Velde. Ezio Gribaudo, Torino, Edizione d'arte fratelli pozzo, 1961. 154 pp. Gebonden met stofomslag. Oplage 1500 ex. Minimale gebr. sporen, goed ex. + Geer van Velde. Editions Cahiers d'Art, Germain Viatte, 1989. 221 pp. Geb. met s.o. Eerste en laatste 4 pagina's los van koord, voorts goed ex. + Bram van Velde 1895-1981. Rétrospective du centenaire. Genève, Musée Rath, 1996. 336 pp. Gebrocheerd - en 6 andere.-

verkocht € 130.00
kavel: 1850
[M.C. Escher] Halcyon. Driemaandelijksch Tijdschrift voor Boek-, Druk- en Prentkunst
-Den Haag, A.A.M. Stols, 1940-1942, 12 delen in 9 portfolio's, vele losse bijdrages van o.a. M.C. Escher, Buckland Wright, E. de la Fontaine Verwey, S.H. de Roos, A.A.M. Stols en D. Dooijes, folio in bibliotheekbanden. Een bijna complete serie van "het mooiste typografische tijdschrift ooit in ons land gemaakt", inclusief de 4 houtsnedes van M.C. Escher. Hiervan zijn de titelhoutsnede en Spinrag ongeschonden, is er een klein perforatie-stempel "G.O.L.B.S." in het linkervlak van "De Sprinkhaan" (23 x 5 mm.) gezet en een deel van het stempel van de gemeentebibliotheek (40 x 7 mm.) op de mestkevers geraakt.-
€ 1000 - € 1500
kavel: 1851
Bleeker Pers - 6 x 2 = 12
-Galerie De Bleeker, Heemstede, ca. 1983. 6 gedichten en prenten van: 1) Bert Schierbeek/ Nono Reinhold; 2) Gerrit Achterberg/ Ger Lataster; 3) Bertus Aafjes/Willem Snitker; 4) Louis Ferron/ Jan Sierhuis; 5) Willem van Toorn/ Dick Cassée; 6) Harry Mulisch/ Harm Botman. Nummer 45/75 op handgemaakt papier, losbladig in orig. kartonnen omslag met opgeplakte voorplaat.-

verkocht € 140.00
kavel: 1852
George Grosz (1893-1959)
-Strooibiljet "Bury the Dead" by Irwin Shaw in het Ethel Barrymore theatre, ca. 1936. Ontwerp George Grosz. Lithografie. 33 x 16,5 cm.-

verkocht € 120.00
kavel: 1853
Piet van der Hem
-5 lithografische platen, in passe-partout, ca. 1920. Elk 21,5 x 18 cm.-
€ 100 - € 150