1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1854
Chris Lebeau (1878-1945)
-Industrie Avondschool Eindhoven. Getuigschrift (...) Meerkleurenlithografie. 40 x 30 cm. Buitenmaat 53 x 40 cm. Ingevuld getuigschrift aan Paulus P.M. Schampers. Gemonogrammeerd en "44 Vucht" in de plaat, gedrukt op Borregaard Ledger NF, gezet op Japans papier.-
€ 100 - € 200
kavel: 1855
Chris Lebeau (1878-1945)
-Stichting Middelbare Technische School te Eindhoven. Getuigschrift (...). Meerkleurenlithografie. 47,5 x 39,5 cm. Buitenmaat 54 x 46 cm. Ingevuld getuigschrift aan Wilhelmus M.C. van Vroenhoven. Gemonogrammeerd en "44 Vucht" in de plaat, gedrukt op Borregaard Ledger NF. Goed en helder exemplaar.-
€ 125 - € 250
kavel: 1856
Ger Langeweg (1891-1970)
-Teekeningen. Met een inleiding van Charles B. Timmer. N.V. Uitgevers Maatschappij G.A. van Oorschot, Amsterdam, 1946. 24, 71 (= eenzijdig bedrukte platen) pp. Geb. met stofomslag. Exemplaar met handgeschreven opdracht naast titelpagina, tekening in Oost-Indische inkt over het volledige schutblad, gesign. Ger P. Langeweg '62, 2 kaartjes met afbeelding van Langeweg en 2 handgetekende menukaarten. -

verkocht € 90.00
kavel: 1857
[Rem Koolhaas. Gesigneerd] Twee titels: (1-2) Harvard Design School Project on the City
-1. Great Leap Forward. 2. Harvard Design School Guide to Shopping. Editie Rem Koolhaas e.a. Cambridge/ Keulen, Harvard Design School/ Taschen, 2001, 2 delen, 709,(12); 800 p., zeer rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform slap karton, 4to. Beide gesigneerd in viltstift op de titelpagina door Rem Koolhaas.-

verkocht € 140.00
kavel: 1858
Paul Schuitema - Folder Bijenkorf 1937
-Het Huishoudboek van "de Bijenkorf", ca. 1937. 32 pp. Typografie en fotomontage Paul Schuitema. Fraai exemplaar.-

verkocht € 170.00
kavel: 1859
De Neue Stadt
-Die Neue Stadt. Ein Psalm. Josef Luitpold Verlag Büchergilde Gütenberg, Berlin, 1927. Folio, ongep. (=76 pp.) met 11 houtsnedes. Ex libris J.A. Dortmond. Rug besch., voorplat aan bovenzijde wat gevlekt, voorts goed ex. -

verkocht € 80.00
kavel: 1860
Matisse + Gauguin
-Jazz. Henri Matisse, George Brazzler, third printing, 1984. Facsimile naar de editie uit 1947. Gebonden in stofomslag in cassette. Omslag op enkele plekjes wat bijgekleurd, voorts goed ex. + Noa Noa. P. Gauguin, Association des Amis du Musée Paul Gauguin à Tahiti, 1987. Folio in jute met opgeplakte voorplaat. Goed ex.-

verkocht € 240.00
kavel: 1861
[Gustav Klimt] Die Hetärengespräche.
-Deutsch von Franz Blei. Mit fünfzehn Bildern von Gustav Klimt. Gala Verlag Hambug, ca. 1965. Nr. 407/500. Goed exemplaar in cassette.-

verkocht € 70.00
kavel: 1862
Henry Heerup - "Fløjte Huggas Billedbog"
-Hvedekorns, Bogserie, 1953. 16 pp. Een van 600 exemplaren. In goede staat.-

verkocht € 80.00
kavel: 1863
Georges Braque
-Cahier de G. Braque, 1917-1955. Maeght, Paris, 1956. Een van 750 ex. op Velin de Marais gedrukt door Mourlot. Losbladig in gelith. omslag in linnen koordgebonden map met opdruk. Goed exemplaar. -

verkocht € 185.00