1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1864
Joan Miró (1893-1983)
-Domino, Succ ca. 1996. Houten domino met ontwerpen van Miro in cassette. Afm. 38 x 12 x 4 cm. + Joan Miró. Musée National d'Art Moderne Paris, 1962. 4to, 128 pp. + A toute épreuve. New York, Braziler, 1984. Facsimile van de editie uit 1958 in cassette.-

verkocht € 110.00
kavel: 1865
Braque + Vuillard + Pignon
-Birds. St.-John Perse. Translated by Robert Fitzgerald with reproductions of four color etchings by Georges Braque. Bollingen Series LXXXII, Pantheon, Paris, 1963. Oblong 4to met stofomslag (licht vlekkig, scheurtje r.o. ca. 1 cm.) + L'Oeuvre Gravé de Vuillard. Claude Roger-Marx. André Sauret, édtions du livre, Monte-Carlo, 1948. Nr. 29/2500 + Pignon, Ernte in der Campagna di Roma. Mit einem vorwort von dr. Horst Keller, A.G. de May, Düsseldorf, Cercle d'Art, 1963. Nr. 276/1000. In cassette.-

verkocht € 80.00
kavel: 1866
Hommage aan Max Ernst
-Amsterdam, Raam 75, 1977. Nr. 14 van 100 mappen. Met werk van Jef Diederen, Martin Engelman, Frank Lodeizen, Lucebert, Jon Marten, Anton Martineau, Alex Sadkowsky, Jan Sierhuis, Shinkichi Tajiri, Dirk Vruggink. -

verkocht € 400.00
kavel: 1867
Irma Boom
-Gutenberg-Galaxie II. Leipzig, Institut für Buchkunst, 2002. 2 delen in 1 vol., 208; 209 (=415 pp.), concept K. Brusa, uitvouwbare platten, ontwerp I. Boom. 4to of 8vo. Deel van een serie winnaars van de Gutenberg prize. -

verkocht € 130.00
kavel: 1868
Irma Boom
-Biography in Books, Books in reverse chronological order 2010-1986, 704 pp. ontwerp Irma Boom. Miniatuuruitgave van 5 x 4 cm. Gesign. en genummerd, 191/500. In inlegdoosje. Uitgegeven door Bijzondere Collecties UVA Amsterdam, 2010.-

verkocht € 150.00
kavel: 1869
Derriere le Miroir e.a.
-Derrière le miroir N°193-194, Joan Miro. Pierre Alechinsky e.a., incl. orig. lithografie + Steinberg. Nr. 157, 1966. Omslag wat smoezelig, verder goed - en La Fondation Marguerite et Aimé Maeght, hc, Maeght, 1974 + Calder. Suites 11. Text de Giovanni Carandente, Genève, Galerie Krugler & Cie, 1966. Met 3 orig. litho's + Suites 30: Bernard Réquichot - en Suites 33: Sophie Taeuber-Arp.-

verkocht € 160.00
kavel: 1870
Corneille (1922-2010) + Alechinsky + Constant
-Corneille. Expo-catalogus Lefebre Gallery, 1962. 8 pp. Compleet met omslaglitho en dubbelp. litho 18,5 x 37 cm. - en 2 andere van Corneille. Met: Dodicesima triennale di Milano. Vivre à l'ecole comme à la maison. Constant e.a., 1969.-

verkocht € 75.00
kavel: 1871
Lucebert (1924-1994)
-Catalogus 207, Stedelijk Museum 1959. 20 pp. incl. 3 litho's + Van de Maltentige losbol, de Bezige Bij, 1994. In cassette + uitvouwfolder Galerie Espace tentoonstelling gouaches-tekeningen 9-30 oktober 1965 + 5 andere - en Karel Appel over Karel Appel, Triton Pers Amsterdam 1971, met opdracht van Appel aan Jochum van Loghem op schutblad.-

verkocht € 500.00
kavel: 1873
P. Struycken + Ad Dekkers - lot van 3
-Plons Splash 1972/1974, Heerlen, Verfindustrie Jac Eyck bv/Sikkens Service Centrum, ca. 1974. Ongepag., ca. 50 pp. Eénzijdig bedrukt, met tabbladen met leporello (in 28 bladen) in omslag + Tekeningen. Ad Dekkers/Struycken. Sikkens Service, Verfindustrie Jac Eyck, Heerlen, 1974 - toegevoegd: Kinetisch objekt-environment. Stedelijk museum amsterdam 28.1-13.3.1977.-

verkocht € 100.00
kavel: 1874
[Eén van 25 exemplaren] James Ensor
-Aspects & Propos de James Ensor. Firmin Cuypers, Les éditions A.G. Stainforth, Bruges, 1946. Nr. XXI van XXV exemplaren met een suite in zwarte en een suite in sepia illustraties. Dit exemplaar met vergulde voorplat-illustratie van een van de suite-tekeningen, in kalfsleer gebonden en in halfleren cassette gestoken. -

verkocht € 650.00