1800-1899 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1885
Poppetgom: Theater Scarabee
-Deventer, Stichting Octopus, [1970]. 224 pp. In origineel bedrukt blik, geopend aan onderzijde. Zoals gebruikelijk rug van boek gespleten en boek deels los, onderzijde blik en plastic kussentje ontbreken, verder goed exemplaar + The Art Fabric: Mainstream. Mildred Constantine/ Jack Lenor Larsen. Van Nostrand Reinhold, New York, [1981]. Met oorspr. s.o. + Panic, The Golden Years. Tentoonstellingscatalogus Roland Topor, Stedelijk Museum 1975. LP en bijlagen + nog 2 catalogi van het Stedelijk Museum Amsterdam - en 4 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1886
S. Jessurun de Mesquita
-A. van der Boom, J.A.A.M. van Es, Wassenaar, 1928. Kl. folio, gebrocheerd. Voorplat originele houtsnede van een ringuil (nr. 1), 2 verdere originele houtsnedes, nr. 2 op p. 4, parkiet en nr 3 op p. 16, witnekkraanvogel. De houtsnedes en reproducties alle achter vloeipapier, 46 pp. Rug wat vlekkig, hier en daar een roestvlekje, verder in goede staat.-

verkocht € 250.00
kavel: 1887
Georgi Giseken (= Paul Louis Antoine van Buren Lensinck, (1907-1989))
-Abstracte compositie. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd r.o., gesigneerd l.b., 50 x 50 cm in lijst + voorstudie van het werk, in gekleurd krijt, ca. 50 x 50 cm., gesigneerd r.o., in lijst achter glas.-
€ 300 - € 600
kavel: 1888
-Compositie met figuur en ladder. Olieverf op doek. 72 x 54 cm. Gesigneerd en onduidelijk gedat. l.b., gemonogrammeerd r.b. - met 2 tentoonstellingsaffiches voor dezelfde Grand Canaria 1982. In lijst achter glas, elk 78 x 53 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 1889
BIEF. Jonction surréaliste. No. 1-12 [= alles].
-Parijs, Le Terrain Vague, 15 november 1958 - 15 december 1960, 12 nummers in 11 delen (speciaal nummer 10-11 in één deel), per deel 8-12 p. (no. 10-11 met 16 p.), met tekstbijdragen van Jean-Louis Bédouin, Robert Benayoun, André Breton, Adrien Dax, Jean-Jacques Lebel, Joyce Mansour, Benjamin Péret, José Pierre, Jean Schuster e.a., illustraties naar Arshile Gorky, Robert Lagarde, Jean-Jacques Lebel, Matta, Toyen, Mimi Parent en Wolfgang Paalen, oorspronkelijk uniform geniet omslag, folio, samen in de originele chemise en schuifdoos.-

verkocht € 120.00
kavel: 1890
[El Lissitsky] Russland. Neues Bauen in der Welt 1
-Russland, Die Rekonstruktion der Architektur in der Sowjetunion (Neues Bauen in der Welt, I), Vienna, Anton Schroll, 1930. 103 pp. -

verkocht € 420.00
kavel: 1891
[El Lissitsky] Katalog des Sowjet-Pavillons auf der Internationalen Presse-Ausstellung
-Köln, 1928. Red. M. Guss en P. Kakisa. 11 pp. Klein 4to. Zeldzame catalogus met de uitvouwbare foto-leporello in 18 delen in fotomontage door El Lissitzky (ca. 20 x 230 cm.). Met ingevoegde folder "Die Verlage der U.K.R.SSR "Pressa" Ausstellung in Koeln. Ontw. Adolf Strachoff. 17 x 23,5 cm. -

verkocht € 4300.00
kavel: 1892
Mark Pawson + Benoît Jacques
-Life has meaning. Mark Pawson, London, 1992. Printed on roneo 865 and gestetner 5375. Printed at Knust stencildruk Nijmegen + Gargonz Toscani. AGI '84. A Sketchbook, Benoît Jacques. (46) pp., ringgebonden, kartonnen platten. Met handgeschreven opdracht op inlay aan Juriaan Schrofer. -
€ 50 - € 80
kavel: 1893
[Erotica] Nicolaas Wijnberg
-Zes etsen uit 1972 van Nicolaas Wijnberg op ware grootte gereproduceerd door Peco. Nieuwjaarsgeschenk, 1973. -
€ 60 - € 90
kavel: 1894
Donald Judd - Furniture: Retrospective
-Museum Boymans-van Beuningen; Museum Villa Stuck, 1994. 134 pp., 4to. Geb. met stofomslag. -

verkocht € 420.00