2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres

kavel: 2410
Bijdragen tot de Nederlandse marinegeschiedenis
-Deel 1-16. Amsterdam/ Dieren, De Bataafsche Leeuw, 1985-2005. Uniform linnen met oorspronkelijke geïllustreerde stofomslagen, folio. Geïllustreerd met vele zwartwit-foto's.-

verkocht € 125.00
kavel: 2411
[Columbus] Nuova Raccolta Colombiana
-English edition. Roma, Instituto Poligrafico, 1990-1996. 13 (van 14) banden met deel I-VII en XI-XII. Oorspronkelijk geïllustreerd linnen. Vols. III en VI elk in 2 delen in oorspronkelijke slipcases.-
€ 150 - € 300
kavel: 2412
Duitse marine
-(1) Die deutsche Flotte in grosser Zeit (...) herausgegeben von Admiral Reinhard Scheer und Prof. Willy Stöwer. Wohlfeile Ausgabe, fünfte Auflage. Braunschweig etc., Georg Westermann, z.d. (1926). Oorspronkelijk linnen + Ueberall: Bildergeschmückte Zeitschrift des Deutschen Flotten-Vereins. 1901. Band I. Berlin etc., Deutsches Verlagshaus Bong & Co., 1901. Oorspronkelijk linnen + Eine Darstellung der Entwicklung und des gegenwärtigen Bestandes der gesamten Reichsmarine (...) von Victor Laverrenz. Erfurt & Leipzig, Friedrich Kirchner, 1906. Oorspronkelijk linnen + 4 andere, alle in goede staat.-

verkocht € 75.00
kavel: 2413
Nelson's Letters from the Leeward Islands
-and other original documents in the public record office and the British Museum. Ed. Geoffrey Rawson with notes by Professor Michael Lewis and engravings by Geoffrey Wales. The Golden Cockerel Press, 1953. In halflinnen. Nummer 143 van 300 ex. Boekontwerp Christopher Sandford, London. Gedrukt op Rag paper in Perpetua type. -
€ 50 - € 70
kavel: 2414
[Navigatie] Sextant "Husun", Henry Hughes & Son
-London, 1944. Messing. Hoogte 11 cm., doorsnede 17 cm. In oorspronkelijke mahoniehouten opbergkist. Keuringscertificaat aan binnenkant deksel met nr. 38595 en datum 13/1/44.-

verkocht € 240.00
kavel: 2415
[Royal Navy] Navy Records Society
-Groot lot met 36 uitgaven van de Navy Records Society. In uniform donkerblauw linnen (w.v. 5 met wit-linnen platten) met vergulde titel op rug en verguld merk op voorplat, 8vo. 1904-2015. Bevat o.a.: Catalogue of the Pepysian Manuscripts Vol. I, II & IV (1904-1922); Letters and Papers of Charles, Lord Barham Vol. I-III (3 delen, 1907-1911); Documents Relating to the Naval Air Service Volume I: 1908-1918 (1969); British Naval Documents 1204-1960 (1993); Sea Power and the Control of Trade (2005); en Naval Intelligence from Germany (2007).-

verkocht € 140.00
kavel: 2416
"Nave il Cesare l'Augusto"
-Handgekleurde ets, Italië, eerste helft 19de eeuw, 39,5 x 53,5 cm., gesigneerd "Piedi Leveschi" in de plaat, ingelijst onder passe-partout. -

verkocht € 70.00
kavel: 2417
[V.O.C.] "T, Drie, Tal, Handelaars".
-Tekening in pen van het V.O.C.-schip het Drietal Handelaars, voltooid als aquarel, 52,5 x 62 cm., gedateerd 1789 en "gemaakt door Hendrik Jansen Nagtegaal" in pen, in lijst.-

verkocht € 1300.00
kavel: 2418
Dirk Antoon Töpke (1801-1845). "De Stant Fries".
-Tekening in pen en inkt voltooid als aquarel met hetzelfde schip (een kof) in drievoud afgebeeld onder verschillende hoeken, 42 x 60 cm., getiteld aan de achterzijde van het schip, gesigneerd "door D.A. Teupken [sic] te Amsterdam 1832", onder passe-partout.-

verkocht € 200.00
kavel: 2419
(Geborduurd scheepsportret).
-Veelkleurig borduursel, 41,5 x 39 cm., gesigneerd "J.F. Ogreen" en gedateerd 1853 in de techniek, ingelijst. -
€ 150 - € 300