2400-2454 Scheepvaart collectie W.H.E. Scheeres

kavel: 2451
Onderzeeboten
-Submarine Warfare Past and Present. Herbert C. Fyfe. Second edition, revised by John Leyland. London, E. Grant Richards, 1907. XXVIII,302 pp. Oorspronkelijk linnen, 8vo. Prijs geplakt op schutblad + The Gun, Ram, and Torpedo: Maoeuvres and tactics of a naval battle in the present day. Gerard H.U. Noel. London/ Portsmouth, J. Griffin & Co., 1874. VI,108,95,44,(2) pp. Oorspronkelijk linnen, 8vo. Goed + Les bateaux sous-marins historique. F. Forest & H. Noalhat. Paris, Vve Ch. Dunod, 1900. XI,384 pp. Halflinnen, 8vo + 12 andere (Engels, Duits, Nederlands).-

verkocht € 150.00
kavel: 2452
Britse marine
-Lives of the British Admirals, with an Introductory view of the Naval History of England vol. I-V. Robert Southey. London, Longman etc., 1833-1840. 5 delen. XVI,428; X,380; X,355; X,447; XI,345 pp. Uniform geribd, verguld halfleer, 8vo. Titels roestvlekkig, voorts goed. Elk deel met ex libris Herbert J. Gladstone + Military Miscellany; comprehending a history of the recruiting of the army, military punishments, &c. &c. Henry Marshall. London, John Murray, 1846. (4),375 pp. Later kunstleer, 8vo. Nieuwe band en schutbladen, enkele stempels, voorts goed + The Diary of Henry Teonge, Chaplain on Board His Majesty's Ships Assistance, Bristol and Royal Oak, Anno 1675 to 1679. London, Charles Knight, 1825. XVIII,327 pp. Karton, gegraveerde titelpagina, uitslaande facsimile, 8vo. Titel vlekkig, verder goed + 4 andere.-

verkocht € 150.00
kavel: 2453
D.W. Coolhoven (1807-1902)
-Zeegezicht met schepen. Aquarel, 21 x 29 cm. In lijst achter glas. Toegevoegd 4 kopergravures van scheepsgevechten, 17de eeuw. Elk 7,5 x 19,5 cm. in passe-partout achter glas. -
€ 80 - € 150
kavel: 2454
Scheepsbel, kijkers e.a.
-Koperen scheepsbel met gravering PS-Graf-Spee 1939. Hoogte ca. 19 cm., diameter 19 cm. + Walker's Cherub III Ship-Log + twee scheepskijkers + Heath & Co London 1915 sextant in orig. leren houder.-

verkocht € 120.00