[474] [475] [477] [478] [479]
kavel: 477 verkocht € 200.00

[Willemstad] De belegering en verdediging van de Willemstad, in maart MDCCXCIII.

Beschreeven door Pieter van Oldenborgh (...). Dordrecht en Amsterdam, A. Blussé en Zoon en J. Allart, 1793, (4),XXIV [= 22]; 144 p., met gegraveerd titelportret en portret in de voorrede, uitslaande, gegraveerde plattegrond, 4 uitslaande, gegraveerde platen en 2 gegraveerde platen met in totaal 13 silhouet-portretjes, contemporain karton, in modern slap kartonnen omslagdoosje met titelschildje.
Hier en daar iets roestvlekkig/ watervlekkig in blanke benedenmarge. De paginering in het voorwerk is wat verwarrend, maar gelijk aan een online gedigitaliseerd exemplaar. Goed, onafgesneden exemplaar. De eerste en enige editie van deze beschrijving van de verdediging van Willemstad tegen de Fransen, onder Baron Van Boetzelaer. Zeldzaam.