1450-1482 Aziatische kunst en fotografie

veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst
[1450 - 1459] [1460 - 1469] [1470 - 1480] [1481 - 1482]
kavel: 1481
Foto-Album Atjeh ca. 1885
-Fraai album met 22 albumine-prints van plekken op Atjeh, elk 16 x 22 cm. Elke foto met onderschrift als "Woning van Toekoe Djokan te Lam Pisang, Atjeh" en "Demmeni-brug op Panteh Perak te Kota-Radja, Atjeh"-

verkocht € 200.00
kavel: 1482
Thilly Weissenborn (1883-1964)
-Foto van de vroegere hoofdweg naar Tosari in het Tenggergebergte. Thilly Weissenborn, ca. 1930. 46 x 56 cm. in lijst achter glas - en 1 andere foto. + Bali '73. Olieverf op doek. Niet gesign. 60 x 40 cm. in lijst + Kampong. Ets St. A. Schoutens, 1/129. 27 x 22 cm. in passe-partout in lijst -

verkocht € 140.00