650-682 Topografie Nederland

veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00
[650 - 659] [660 - 669] [670 - 679] [680 - 682]
kavel: 680
Reisboekjes Nederland
-Souvenir de La Haye. Amsterdam, A. Jager, ca. 1890. 2 leporello's met resp. 6 en 4 dik kartonnen bladen met albumen gezichten (16,5 x 10,5 cm.) van Den Haag. In zwart verguld linnen. Bladen wat roestvlekkig, verder goed + Beschryving der stad Rotterdam, meerendeels getrokken uit de werken van wylen den heere Jacob Kortebrand. Amsterdam, Dirk en Jacobus Tol, 1789. XII,162 pp., gekartonneerd omslag. Deels watervlekkig, omslag sleets, verder goed + Haarlem. Boekje met 16 fotografische stadsgezichten van Haarlem, ca. 1890. Zonder auteur of uitgever. Bladen 14 x 19 cm. In oorspr. omslag met vergulde titel + Vlaggenkaart. Zwolle, W.E.J. Tjeenk Willink, ca. 1890. Linnen omslag met uitvouwbare vlaggenkaart (uitgevouwen 35 x 44,5 cm.). Kaart met scheur, verder goed + 10 andere.-

verkocht € 70.00
kavel: 681
[Breda] Herman Hugo en Marcus Zuerius Boxhorn
-Obsidio Bredana Armis Philippi IIII. auspiciis Isabellae Ductu Ambr. Spinolae perfecta. Hermannus Hugo. Antwerpen, Plantijn, 1629. Samengebonden met: Marci Zuerii Boxhornii. Historia Obsidionis Bredae et rerum Anno MDCXXXVII gestarum. [Antwerpen, Plantijn-Moretus, 1637]. [2 delen in een band].-
€ 1000 - € 1500
kavel: 682
[Den Bosch] Prempart
-Verhael oft corte beschryvinghe Van 'tghene ghepasseert is inde seer treffelijcke ende vermaerde Belegheringhe van 'sHertoghen-Bosch. (...) Jeaques Prempart. Amsterdam, Henricus Hondius, 1630. Samengebonden met: Recit, ou brefve description De ce qui s'est passé durant le tres-faumeux Siege, de Bois-Le-Duc, avec une Carte generale du Camp entier, & plusieurs particulieres des approches de chaque Quartier à part. Jaques Prempart. Leeuwarden, Claude Fontaine, 1630 [zijnde een Franse vertaling van het voorgaande] [2 delen in een band].-
€ 2000 - € 2500