1450-1492 Aziatische kunst en fotografie

[1450 - 1459] [1460 - 1469] [1470 - 1479] [1480 - 1489] [1490 - 1492]
kavel: 1470
[Indiase miniaturen] 7 stuks: (1) (Portret ten voeten uit van een hooggeplaatste heer).
-Gouache op stevig papier, 30,5 x 21 cm., 19de/20ste eeuw. -

verkocht € 100.00
kavel: 1471
[Weefsels/ borduurwerk/ fragmenten] Lot van 10 stukken gedecoreerde stof,
-19de/ 20ste eeuw, vier met gebruikmaking van gouddraad en vier van rood linnen met decoratie opgebouwd uit koperen pailletjes (keerzijde ongebleekt linnen), de overige twee beschilderd, rechthoekig met formaat 23 x 15 tot 38 x 15 cm. en meer vierkant met formaat 25 x 18 tot 29 x 24 cm. (deels met montagesporen verso), samen los ingestoken in modern album.-

verkocht € 70.00
kavel: 1472
[Japan] Voorbeeldalbum voor exclusieve stoffen,
-19de eeuw, met 29 bladen waarop aan beide zijden 1 à 2 lapjes (gekleurde) stof zijn bevestigd, in totaal 75 stuks, geïdentificeerd in gekalligrafeerde karakters, voorts met 27 blanco bladen, lintgebonden tussen de oorspronkelijke flexibel kartonnen platten, 28,5 x 19 cm.-

verkocht € 600.00
kavel: 1473
[Balinese school] Drie stuks: (1) W.J. Senter (20ste eeuw). (Batuan-schildering).
-Gouache, 31 x 21 cm., gesigneerd links onder, in lijst.-

verkocht € 60.00
kavel: 1474
[Japan] 7 botanische tekeningen
-Aquarel, tweede helft 19e eeuw. Gesigneerd en genummerd. 1) Camellia doponica; 2) Peonia albiflora; 3) Peonea Montan; 4) Lilium cordfolium; 5) Camellia Japonica; 6) Lilium batemaniac; 7) lilium Hansoni.-
€ 225 - € 450
kavel: 1475
Catalogus Japanse Maskers
-Uiterst luxueuze verkoop/tentoonstellings-catalogus van Japanse maskers, uit de collectie Felix Tikotin, Den Haag. Uitgegeven ca. 1930. Collectie van 100 foto’s van antieke houten maskers, o.a. Gyodo en Noh theatermaskers, geplakt op losse, genummerde vellen. In linnen cassette inclusief bijgevoegde Japanse index.-

verkocht € 200.00
kavel: 1476
Ferdinand Georges Bigot (1860-1927). O-Hayo
-Yokohama, 1884. Een van 150 exemplaren op Japans papier. -

verkocht € 480.00
kavel: 1477
[Fotografie Indonesië] Album S. Satake
-Souvenir of Tosari Java. Tosari studio, Java, jaren 20/30. Bijzondere collectie van 24 monochrome foto’s van de Japanse fotograaf Satake van Javaanse landschappen met handgeschreven titels in het Engels, in goede staat.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 1478
[Opera] The Mikado
-Sketches behind the scenes by C.W. Allers, F.A. Dahlström Hamburg, 1988. R. d'Oyly Carte's Mikado Company. Uitslaande illustratieve blauwlinnen map met 22 bladen met 23 tipped-in illustraties van Christian Wilhelm Allers (1857-1915) van scènes uit de opera van Gilbert & Sullivan en een lichtdruk.-

verkocht € 110.00
kavel: 1479
[Japan. Kamakura] L. Loudon (20ste eeuw). "Kamakura".
-Twee aquarellen, 32 x 39 cm. en 28 x 45 cm., beide gesigneerd "L. Loudon" en getiteld in potlood, de grootste gedateerd "25/11-1906" in potlood, met bovenhoeken opgezet op kartonnen dragers.-

verkocht € 110.00