1450-1492 Aziatische kunst en fotografie

[1450 - 1459] [1460 - 1469] [1470 - 1479] [1480 - 1489] [1490 - 1492]
kavel: 1480
[Japan] (Twee plattegronden).
-Twee tekeningen in pen en inkt, voltooid als aquarellen, 51,5 x 39,5 cm. en 75,5 x 52,5 cm., rijkelijk voorzien van zegels en teksten, vermoedelijk eerste helft 19de eeuw.-

verkocht € 240.00
kavel: 1481
[Japan] Johannes van Gijn (1876-1919). (Beeldje van een man met waaier).
-Olieverf op doek (marouflé op karton), 31,5 x 14,5 cm., gesigneerd en gedateerd 1915 rechts onder (punaisegaatjes in de hoeken). -

verkocht € 80.00
kavel: 1482
Lot van 5 diverse tekeningen: (1) Op "pith"-papier: (Vrouwen aan het werk).
-Chinese export gouache op "pith"-papier, 19de eeuw, 15 x 33 cm. (met de gebruikelijke beschadigingen/ scheurtjes).-

verkocht € 70.00
kavel: 1483
[Japan] Kotondo Torii
-Ako Gishi Seichu Gakan, Shobunsha, 1939. Album met verhaal in 50 prenten. 38 x 18 cm. Goed exemplaar in foudraal.-
€ 75 - € 125
kavel: 1484
Utagawa Kunisada (1786-1865)
-Triptiek Kabuki acteurs. Ca. 1856. 3 bladen in lijst achter glas. -
€ 150 - € 300
kavel: 1485
Utagawa Kunisada (1786-1865)
-Triptiek Tabuki acteurs, Oban formaat, ca. 1850. Uitgegeven door Kawaguchiya Shozo. In lijst achter glas. Papier gebruind (vooral aan randen) en licht verkleurd. -
€ 150 - € 300
kavel: 1486
[China] Jacht-portretten
-Serie van 8 schilderingen op zijde, eerste helft 19e eeuw. Mannen en vrouwen te paard, alle afgebeeld met jachtsymbolen als een valk, lynx, zweep, konijn, fazant etc. Niet gesigneerd. Elk 32 x 27 cm. Alle in lijst achter glas en 47,5 x 38 cm. -

verkocht € 750.00
kavel: 1487
Japan
-Album met 9 foto's, ca. 1890-1900. Elk 9 x 14 cm. Afbeeldingen: 1) Straatscène; 2) Straatscène (knik in foto); 3) Sumo-worstelende kinderen in menigte; 4) Geisha's in traditionele tuin; 5) Japanse soldaten in actie; 6) Japanse Tempel; 7) Japanse Tempel; 8) Tuin; 9) Straatgezicht met bloesem aan bomen.-

verkocht € 100.00
kavel: 1488
Japan
-Pictorial record of Kobe City Museum of Nanban Art. [5 delen in groen-linnen cassette met Japanse sluiting]. 1968-1972. Folio, 5 banden, titel op rug (Engels) en voorplat (Japans) in goudopdruk. Respectievelijk 55, 70, 96, 109 en 80 afbeeldingen in kleur en zwart-wit met vervolgens in elk deel de verklarende tekst. De cassette met titel in goudopdruk (Engels) en op papieren strook op voorplat (Japans), verder lichte verkleuring en schaafplekje.-

verkocht € 80.00
kavel: 1489
Pith papier
-21 pith papier-afbeeldingen. Hieronder 7 m.b.t. martelen, elk 7 x 8 cm. + 14 diverse andere, variërend van 8 x 5 tot 8 x 14 cm. Alle in passe-partout, losbladig, waarbij 6 bladen met 2 afbeeldingen. Hier en daar roestvlekjes, verder in goede conditie.-
€ 350 - € 700