1450-1492 Aziatische kunst en fotografie

[1450 - 1459] [1460 - 1469] [1470 - 1479] [1480 - 1489] [1490 - 1492]
kavel: 1490
[Pith papier] Tinqua (Guan Lianchang 1809-1870)
-Serie van 8 pith papier-schilderingen op rijst papier, alle groot formaat (315 x 205 mm.). -
€ 1500 - € 3000
kavel: 1491
Chinese rol
-Boogschutter, handgeschilderd, tweede helft 19de eeuw, gesigneerd r.o. op zijde geplakt met houten stokken aan uiteinden. 105 x 36 cm.-
€ 150 - € 250
kavel: 1492
Chinese zijdeschilderingen
-Aquarel op zijde, China, 19e eeuw. Zesluik van een Chinese legende met bijbehorende tekst op achterkant.-
€ 750 - € 1500