1000-1113 Strips

kavel: 1090
Romero/Peter O'Donnell
-Zeefdruk Modesty Blaise & Rip Kirby. Oplage hc 6/25, gesigneerd in potlood door Romero en Peter O'Donnell. 50 x 60 cm. + Axa & Modesty Blaise. Gesigneerd door Romero en Peter O'Donnell. Oplage hc 10/25. 65 x 50 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 1091
Hans G. Kresse (1921-1992)
-Eric de Noorman. Zeefdruk, oplage 46/100. Uitgave t.g.v. een halve eeuw Eric de Noorman, 1996. 45 x 59 cm. + 60 jaar Eric de Noorman 1946-2006. Uitgegeven in een oplage van 70 exemplaren waarvan 60 voor verkoop; dit is nr. 59/60. 66,5 x 49 cm. + 60 jaar Eric de Noorman 1946-2006. Strook 57-30. Uitgegeven in een oplage van 70 exemplaren waarvan 60 voor verkoop; dit is nr. 59/60. 65 x 49 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 1092
Roger Leloup - Yoko Tsuno
-Portfolio Wonderland 1991. Oplage 250. Map bestaande uit een tekstpagina en een genummerde en gesigneerde prent. 70 x 50 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1093
[Luxe editie met originele pagina] Dick Matena - Virl
-Uitgeverij Panda, 1981. Luxe folio cassette in rood linnen met originele pagina 53 uit het boek, getekend in Oost-Indische inkt. Nummer 53 van 61 genummerde en door Matena gesigneerde albums.-

verkocht € 240.00
kavel: 1094
Serie Belgisch centrum van het Beeldverhaal en de Post
-Uitgaves aanleiding van de uitgifte van de postzegel Jeugdfilatelie 2001/2004. Alle in beperkte oplage; E.P. Jacobs - Het teken van de eeuw, 2004 + Postzegels in beeld, luxe ed. nr. xlii/ccxxv, genummerd en gesigneerd + Hulppost + Eddy Paape, koerier van de toekomst. Luxe ed. nr. xlv/cl + Francois Craenhals, Adelbrieven + Merho op post + Gelukkige Verjaardag, Marc Sleen! Nr. clxiii/ccl + De Leeuw van Vlaanderen + Francois Schuiten, Verhalen over postzegels. Alle in goede conditie - toegevoegd: Retraite, Hanco Kolk, Oog & Blik, 2003. Geb. luxe editie, ongenummerd niet gesigneerd - en Maus I & II, luxe uitgave Oog & Blik, in 1 band, linnen hc met buikbandje. Genummerd en gesigneerd. Nr. 59/250.-

verkocht € 130.00
kavel: 1095
Joost Veerkamp
-Het Postzegelalbum. Thomas Rap, 1988. Schroefgebonden album in foedraal met door Veerkamp ontworpen zegels. Album met de oorspronkelijke 7 gevulde bladen (-2 zegels als uitgegeven) met supplementen 2, 3, 4, 5, 6, het geheime supplement, 9; Laatste dag van uitgifte enveloppe met zegels, Kunst centrum Haarlem, 3-4 juni 2000. 10; Feest Supplement in doosje incl. ballon, confetti en onderzetter, bijlage supplement 10, 11, erratum bij supplement 11, bulletin supplement 12, bulletin supplement 13, 13; het ongeluksupplement, 14 - en 9 kaartjes met meest excuses voor het te laat uitbrengen/ anderssoortig uitbrengen en verkooppraatjes, verstuurd aan alle abonnees. In opbergdoos met opdruk Joost Veerkamp Postzegels. Alles in zeer goede conditie. -

verkocht € 180.00
kavel: 1096
Hergé
-24 pins op origineel karton, jaren 70 (?) + De avonturen van Jansen & Janssen in het land van de kleurenfotokopie door mensen-van-het-vak. Uitvouwfolder in originele enveloppe (enveloppe beschadigd), Publica, 1980 + theedoek Rackham le Rouge, Moulinsart 1997 + theedoek le petit vingième, Tintin Licensing, 1993 + album met ca. 100 ingestoken kaarten/ boekenleggers/ postzegels etc. m.b.t. Kuifje, meest jaren 80-90 + 2 aan Kuifje gewijde kranten, januari 2004 + album met ingestoken stickers, telefoonkaarten etc. m.b.t. Kuifje + groeimeter-boek E.E.C., 2001 + Tintin en noir et blanc, Casterman box, compleet, 1986. Box wat vergeeld, voorts als nieuw.-

verkocht € 140.00
kavel: 1097
Tom Puss in Nursery Rhymeland
-Marten Toonder, Marks & Spencer, 1948. Buitenzijde geschaafd en wat smoezelig + Tom Puss at the Panto. Birn Brothers, London, 1950. Voor- en achterplat geschaafd en vlekkig, eerste pagina met pennekrabbels, voorts goed - en 3 bijbladen en 2 supplementen van weekblad Kuifje, jaren 40. -

verkocht € 100.00
kavel: 1098
Alfred Mazure (1914-1974)
-Dick Bos. Maz-bibliotheek deel 4. Judo. 192 pp. Exemplaar in zeer goede staat.-

verkocht € 160.00
kavel: 1099
Morris
-Lucky Luke. Zeefdruk genummerd en gesigneerd door Morris. Nr. 6/150. Portfolio Paul Ide Gallery - Il était une fois... les Belges, 1980. 60 x 48 cm.-

verkocht € 90.00