1000-1113 Strips

kavel: 1110
E.P. Jacobs
-La Mystère de la Pyramide. Tienkleuren zeefdruk Archives Internationales, 1988. 100 x 70 cm. Prachtig exemplaar. -

verkocht € 50.00
kavel: 1111
[Blikken speelgoed] Mickey Mouse
-La Isla Stroller, Rogelio Sanchiz, La Isla, RSA, ca. 1928. Blikken poppenkar met ratachtige tekening van Mickey Mouse, 19 x 17 x 12 cm.-

verkocht € 260.00
kavel: 1112
Mickey Mouse orkest
-Zeldzame porseleinen brassband Mickey Mouse. Bassist, Tuba-speler, Hoornspeler en Trommelaar, jaren 30. Hoogte elk 4 cm. Onduidelijk gesign. + 4 Mickey/ Minnie figuren en een Bambi, jaren 50/60.-

verkocht € 100.00