1000-1113 Strips

kavel: 1010
Henk Kuijpers - Franca Mega Editie
-Folio luxe uitgave in halflinnen, 1998. Afm. 57 x 27 cm. Inhoud: hc album met drie verhalen en diverse tekeningen op groot formaat, begeleidend geniet boekje + originele pagina 20 van De Ogen Van De Roerganger.-

verkocht € 550.00
kavel: 1011
Henk Kuijpers - Franca Mega Editie II
-Uitgeverij Franka, 2001. Folio uitgave in halflinnen. 57 x 45 cm. Inhoud: dubbelverhaal Succes Verzekerd/Eigen Risico in twee halflinnen folio boeken, originele pagina 43 uit "Eigen Risico" en de handgekleurde voorbeeldpagina. Ingestoken in kunstleren blauwe uitvouwmap. Met certificaat van echtheid.-

verkocht € 500.00
kavel: 1012
Daan Jippes - De Schaduw op de tast
-Een grootformaat avontuur van Havank, Lijndienst, 2009. Folio (42,5 x 30 cm.) in halflinnen. Nr. 172/200. Met paginagrote dédicace naast de titelpagina. -

verkocht € 90.00
kavel: 1013
Serpieri - Druuna
-Morbus Gravis dl. 1, Loempia, 1991. Hc in rood linnen, genummerd 155/200. Met cassette en zeefdruk 055/100 + Creatura. Morbus Gravis dl. 3, Loempia, 1990. Nr. 64/200 geb. in linnen, met grijslinnen cassette en zeefdruk 64/100 - en een ander exemplaar van Creatura met cassette met gesigneerde en genumm. zeefdruk van pin-up (62/200).-

verkocht € 110.00
kavel: 1014
Serpieri - Druuna
-Morbus Gravis dl. 1, Loempia, 1991. Hc in rood linnen, genummerd XLVII/L. Met cassette en zeefdruk XLVIII/L + Exces & Extase. Loempia, 1996. Hc in geel linnen, nr. 159/200. Met cassette en zeefdruk - en 2 andere zeefdrukken van Serpieri in cassette.-

verkocht € 100.00
kavel: 1015
Serpieri - Druuna
-X. Loempia, 1993. Luxe uitgave in zwart velours met titel in wit. Genummerd 4/100, gesigneerd + Impudica. Loempia, 1995. Luxe in linnen geb., nr. 26/100 met gesign. prent + Morbus Gravis dl. 2, luxe in linnen geb., zonder de extra prent. Nr. 91/200 + Mandrogera. Morbus Gravis dl. 5. Ongenummerd ex., zonder extra proefdruk + De Vergeten Planeet. Maxima, 2003. Nr. 135/175 met ex libris + Kloon, Maxima, 2004. Nr. 118/175. Met ex libris + Druuna nr. 0-3, hc, Dark Dragon, 2016 - en 12 andere, alle hc uitgaven van Serpieri.-

verkocht € 200.00
kavel: 1016
Boucq & Jorodowsky - Bouncer
-Oog & Blik/Glénat, 2002 - 2014. Hc. Nrs. 1 en 2, 4 t/m 9. Alle als nieuw + Cyclus I en II met hierin opgenomen verhaal 1-5, hc, Blloan, 2016-'17. -

verkocht € 135.00
kavel: 1017
Hergé - Kuifje facsimile reeks
-Complete reeks deel 1 t/m 22, hc in halflinnen, Casterman, 2000-2008. De Zwarte Rotsen in de druk uit 2008. -

verkocht € 280.00
kavel: 1018
Hans G. Kresse (1921-1992)
-Vidocq. Boumaar, 1995. Luxe uitgave in blauw kunstleer met vergulde band illustratie. Nr. 43/125. Een van de nummers met ingekleurde blauwdruk en zwart-film + Wetamo. Boumaar, luxe uitgave in groen kunstleer in cassette, genummerd + Mangas Coloradas. Boumaar, luxe uitgave in groen kunstleer in cassette, nr. 4 + Julius de Goede, 2014. Deel 1-4 + Een boekverslag van R.L. Stevensons Schateiland met illustraties van Hans G. Kresse. Julius de Goede, 2016 - en 7 andere uit dezelfde reeks - en 9 andere. Alle in zeer goede conditie.-

verkocht € 340.00
kavel: 1019
Yves Chaland
-Champaka, 1991. Schuifdoos met De jonge Albert, hc, oblong + De verschrikkingen van de oorlog, hc, oblong - met softcover Verlaten. -

verkocht € 100.00