1000-1113 Strips

kavel: 1020
Lebovic-Jules - De Partizanen
-Integraal 1-3, luxe editie, oplage 75 genummerde exemplaren met ex libris. Prestige, 2015-16. Alle in cassette + Integraal 1-3, hc, gewone uitgave - toegevoegd: Rampokan. Peter van Dongen. Celebes. Oog & Blik, 2004. Hc, luxe genummerde uitgave, nr. 16/125, met gesign. ex libris + Java, [idem] - en de twee gewone sc uitgaves van deze albums.-

verkocht € 160.00
kavel: 1021
Hermann
-Comanche deel 1-5, Saga, 2007-2012. Luxe facs. gebonden in halflinnen. Oplage 250 ex. Deels met gesigneerde ex libris + Comanche. Het brandmerk van Dobbs. Sherpa luxe editie nr. 4. Integrale bundeling met daarin: De wolven van Wyoming, De hemel is rood boven Laramie (met alle in het album ontbrekende strippagina’s!) en Nacht over de woestijn. Luxe folio in halflinnen.-

verkocht € 350.00
kavel: 1022
Hermann
-Billy the Kid, 6000 Meter en Barney Jordan. Hc met linnen rug. Gibraltar, 1993. Alle genummerd en gesigneerd + De Torens van Schemerwoude. Integraal I en II. Glénat, 2016 + Het geheim van de Hond-Mensen. Yves Huppen-Hermann. Dupuis, 1995. Hc + Lugubere Verhalen. Arboris, hc, 1988 - en de heruitgave met extra verhaal, Glénat, 2014 + De Bloedbruiloft. Vrije Vlucht, 2000 + De Veerman, Vrije Vlucht, 2016 + De Duivel der Zeven Zeeën. Integrale uitgave, 2016 + Een nacht met volle maan. Glénat, 2011 + Duke. 1. Modder en bloed. Le Lombard, 2017 + Terug naar Congo, Glénat, 2013 + 4 andere hc. Alle hc, als nieuw - en 3 softcover uitgaven van Hermann.-

verkocht € 200.00
kavel: 1023
Hermann
-Wild Bill is vermoord. Strip Art Features, 1999. Gebonden met stofomslag. Nr. 183/400 met ex libris. Zonder slipcase + Manhattan Beach 1957, 2002 + The Girl from Ipanema, 2005 + Zhong Guo, 2004 + Jeremiah - De Laatste Diamant, 2003 + Jeremiah - Een geweer in het water, 2001 + De Bloedbanden, 2000 + Afrika, 2007. Deze alle gebonden met stofomslag in slipcase.-

verkocht € 110.00
kavel: 1024
Hermann
-Schemerwoude dl. 15. Fantasia hc uitgave, 2012 + Jeremiah 33 - De grote Loebas en het Blondje, 2014 + Jeremiah 34 - Jungle City, 2015 + Zonder Pardon, 2015 + Old Pa Anderson, 2016 + Duke 1 - Modder en Bloed, 2017. Alle gebonden met stofomslag in cassette - en Caatinga, Le Lombard, 1997. Luxe genummerde editie met stofomslag in cassette.-

verkocht € 180.00
kavel: 1025
Jacques Tardi + Léo Malet
-De stem van het volk 1 t/m 4, Casterman, 2002-2004 + De grote slachting 1914-1919. Tardi-Verney. Casterman, 2010 + Het besloten land, Casterman, 2003 + New York mi amor, Casterman, 2009 + Zwarte trilogie dl. 1-3, Léo Malet, Daoudi, Bonifay, Casterman, 2007. Hc + 9 delen Nestor Burma, hc - en 1 sc - en 6 andere. -

verkocht € 130.00
kavel: 1026
Jacques Tardi + Comès
-New York Mi Amor, Legrand-Tardi-Grange, Casterman, hc, 2009 + Loopgravenoorlog, Casterman, hc, 1993 + Lady in Blue, hc, 1986 met krantenbijlage - en 24 andere van Tardi + De dorpsgek van Schoonvergeten dl. 1 en 2, hc, 2001 + De Laatste, hc, 2006 + De tranen van de tijger, hc, 2000 - en 9 andere van Comès.-

verkocht € 110.00
kavel: 1027
Walt Disney - Donald Duck
-De Beste Verhalen van Donald Duck nr. 1 t/m 135, Amsterdam Boek/De Geïllustreerde Pers/Sanoma, 1975-2010. Meest in 1e druk, vrijwel alle in goede staat. Nr. 100 in hc, genummerd en gesign. door Daan Jippes.-

verkocht € 220.00
kavel: 1028
Bourgeon + Andreas
-De Kinderen van de Wind dl. 1-5. Bourgeon, hc, Oberon, 1981-1984 en deel 6 boek 1 en 2, 12Bis, 2009-2010 + De Cyclus van Cyann deel 1-6, hc, waarvan de eerste 4 in 2 integrale banden, Glénat/ Daedelus, 12Bis 2012-2015 - en 4 andere + Andreas Rork Doorgangen, Sherpa, 2012. 212 pp., geb. met stofomslag - en 8 andere van Andreas.-

verkocht € 160.00
kavel: 1029
Hergé + J. Martin + Bob de Moor
-Lefranc, J. Martin e.a., deel 6 t/m 27, sc, Casterman, 1979-2016 in goede tot zeer goede staat + 3 andere van Martin + De Avonturen van Kuifje, reporter van de Petit Vingtieme, in het land van de Sovjets, Casterman, 2008. Gebonden facsimile met linnen rug + 35 jaar weekblad Kuifje, 35 jaar humor. Lombard, hc, 1981 + Uit de archieven van Hergé. Kuifje in de Sovjetunie (1929), Casterman, 1975. In groen kunstleer met vergulde bandill. - en 9 andere van Kuifje - en Kuifje in grote angst! Chevron, 1977. Geniete reclame-uitgave - en de andere 6 delen uit deze reeks + Kuifje Index. Weekblad voor jongens van 7 tot 77 jaar, Kippenvel, 2007 + Barelli, Intégrale 1 t/m 8, hc, BD Must, 2014. Complete integrale reeks, oplage 500 ex - en 9 andere.-

verkocht € 190.00