1000-1113 Strips

kavel: 1070
Lot van 29 oorlogs-strips e.a.
-Airborne 44 dl. 1-6, Jarbinet, hc, Casterman 2009-2015 + Haas dl. 1-6, Rob van Bavel-Fred de Heij, complete reeks in zowel sc als hc, 2011-2013 + 5 andere van de Heij + In the Pines, Erik Kriek, Scratch, 1e dr., hc met linnen rug, achterin cd Blue Grass Boogiemen with Erik Kriek - en 5 andere.-

verkocht € 140.00
kavel: 1071
Hanco Kok + Peter de Wit + Willem Ritstier/Minck Oosterveer e.a.
-Gilles de Geus, dl. 0-9, Silvester/Arboris, sc, 1996-2003 + Nicky Saxx, Noodweer, RDH, 2008. In linnen geb. met opgeplakte voorplaat, genummerd en gesigneerd in oplage van 150 ex. + Horen, Zien & Zwijgen, [idem] + The Unknown, Don Lawrence collection, 2010. 2 delen hc in cassette - en 20 andere van Oosterveer + Meccano De Ruwe Gids, de Harmonie, 2007 en 2 andere van Kolk + De ATH jaren Ruimtevaart 1957-58. Marin Lodewijk, uitgeverij L, hc, 374 pp. - en 16 andere diverse strips van Nederlandse stripauteurs.-

verkocht € 170.00
kavel: 1072
Largo Winch + XIII + De Havik e.a.
-Largo Winch dl. 1-20, Franq-van Hamme, Spotlight/Dupuis, sc, 1991-2015 + XIII dl. 1-12, 14 t/m 23 + XIII Mystery dl. 1-10 en 1 andere + De Havik, Pellerin, deel 1-3 en 5 t/m 9, deze laatste in hc + Arvander dl. 1-3, Eric Stoffel-Olivier Thomas. Collectie Buitengewesten, sc, 2002-03 + Rani 1-5, van Hamme-Alcante-Valles, Le Lombard, 2010-15 - en 22 andere.-

verkocht € 170.00
kavel: 1073
Kapitein Rob
-Pieter Kuhn. 43 deeltjes uit de reeks. Uitgave dagblad "Het Parool"/de Nieuwe Pers, 1946-1963. In gemengde conditie, meest redelijk goed. Enkele doubletten - en 6 andere (Kick Wilstra en Eric de Noorman).-

verkocht € 90.00
kavel: 1074
Jodorowsky e.a. - 32x hc
-Borgia. Jodorowsky + Manara. Deel 1 t/m 4 hc, Sombrero (2e dr.). 2007-2010 + Special Branch dl 1-3, Seiter & Hamo, Glénat, hc, 2013-15 + De Papieren Tijger, Mark de Jonge, 2014, de Papieren Tijger, genumm. en gesign. met ex libris en paginagrote dédicace - en dl. 2 + De rest van de Wereld dl. 1 en 2, Jean-Christophe Chauzy, Casterman, hc, 2015-16 + De verschrikkelijke Paus dl. 1-3, Daedelus, hc, 2010-14 - en 18 andere.-

verkocht € 120.00
kavel: 1075
Guust + Frank Cho + Chaland e.a.
-Guust Flater dl. 0-14, Dupuis, sc serie deels in herdruk met geb. sporen + Guust dl. 1-19, Dupuis, sc, 1999-2009 + 2 andere van Guust + Chick Bill. De Onweerstaanbare Zorfelin, Arcadia Archief, 2010. Luxe linnen met drukplaat in passepartout en gesign. ex libris, nr. L/LX + Liberty Meadow. The 10th anniversary Special Edition, Frank Cho, geb. met s.o., 2010 - en 8 andere van Cho + Rozebottel Integraal 1, Dany-Greg, Saga, hc, 2017 - en Robbedoes door Y. Chaland, hc, met linnen rug, Dupuis, 2013 - en 4 andere van Chaland.-

verkocht € 90.00
kavel: 1076
Franka + De Generaal + Agent 327
-Franka nr. 1 t/m 21, sc, 1978-2010. Reeks met gebr. sporen; eerste 5 nummers met losse pagina's, dl. 12 met nietjes, dl. 16 besch. aan rug + De Generaal nrs. 1 t/m 13 (dl. 2 in hc) + Agent 327 nrs. 2, 3 en 6 t/m 17.-

verkocht € 60.00
kavel: 1077
Cam Ou Flages - door Billy Cam
-Uitgave Weekblad de Orient, Nederlandsch Indië, ca. 1936. Touwgebonden 4to. -

verkocht € 620.00
kavel: 1078
Eric de Noorman
-Hans G. Kresse, Complete serie deel 1-52, 't Kasteel van Aemstel/De Tijd, 1948-1962. Eerste 10 delen in matige conditie (van dl. 3 en 4 ontbreken achterplatten, ruggen besch., gebruikssporen), vrijwel alle overige delen in goede conditie.-

verkocht € 200.00
kavel: 1079
Hergé - houtsnedes
-Lot met 5 houtsnedes van Hergé. Voorstellingen; 1) Vliegtuig boven oerwoud (De Sigaren van de Farao); 2) Schip aan de einder (Cokes in Voorraad); 3) Havengezicht (De Schat van de Scharlaken Rackham); 4) Bergklimmen (Kuifje in Tibet); 5) Tafeldiscussie (De Geheimzinnige Ster). Elk 5 x 11 cm. in passe-partout.-

verkocht € 150.00