1000-1113 Strips

kavel: 1080
The Complete Far Side + The Completely Mad Don Martin
-The Complete Far Side. Volume one 1980-1984 + Volume Two 1987-1994. Gary Larson. Lionheart Books, 1st ed. 7th printing, 2008. Twee delen in halflinnen in cassette + Mad's greatest artists. The Complete Mad Don Marin, Volume One 1956-1974 + Volume Two 1974-1988. Running Press, first ed. 2007. Twee delen in halflinnen in cassette. -

verkocht € 100.00
kavel: 1081
Roodbaard
-Deel 1 t/m 33 + De jonge jaren van Roodbaard deel 1 t/m 5. Charlier/Hubinon e.a., Dargaud, 1973-2001. Deel 1 t/m 26 deels in gelezen staat, laatste zeldzamere delen in goede conditie. -

verkocht € 130.00
kavel: 1082
Franz
-Lot met 48 albums van de hand van Franz. Inclusief Jugurtha nrs. 1 t/m 16, Lotusbloem 1 t/m 8 en Lester Cockney 1 t/m 7.-

verkocht € 90.00
kavel: 1083
Kapitein Rob + Eric de Noorman
-Kapitein Rob. 17 deeltjes uit de eerste Nederlandse reeks, uitgave het Parool, Amsterdam jaren 40-50 + 19 verhalen uit krant geknipt en in Libelles uit de jaren 50 geplakt + Eric de Noorman, 27 delen uit de eerste Vlaamse reeks, waaronder enkele doubletten + 33 delen Eric de Noorman, waaronder deel 24 t/m 46 en 48 t/m 51. Alle jaren 50/60. Meest in goede conditie. -

verkocht € 200.00
kavel: 1084
Joost Swarte
-Twee zeefdrukken: Cultuur & techniek. 99 x 69 cm. Haarlem, Atelier Swarte, 1990. In potlood gesigneerd r.o. en genummerd 332/390 l.o. + Ochtendschemer. 69 x 49,5 cm. Gedrukt door Carto, Brussel, 1982. In potlood gesigneerd r.o. Herziene versie van Ochtendschemer in 8 drukgangen (1975).-

verkocht € 140.00
kavel: 1085
De Klaagzang van de Verloren Gewesten
-Rosinski en Dufaux, Folio luxe editie, Dargaud, 1993-1998. Sioban, nr. 365/430 + Blackmore, nr. 390/430, gesign. met ex libris en bijlages + Vrouwe Gerfaut, nr. 96/380. Gesign. met bijlage + Kyne van Klannach, 346/400. Gesign. met ex libris en bijlages. Alle in goede staat.-

verkocht € 150.00
kavel: 1086
Hans G. Kresse (1921-1992)
-Nationale Herdenking 1813-1963. Schoolschriftje, uitgegeven door L.C.G. Malmberg, afdeling Schoolboekhandel, 's-Hertogenbosch. Aan binnenzijde een verhaal over het 150 jarig bestaan van het koninkrijk der Nederlanden. Omslagontwerp Hans G. Kresse. -

verkocht € 75.00
kavel: 1087
Hans G. Kresse (1921-1992)
-cliché-afdrukken van Eric de Noorman verhalen. Verhaal V1, V27, V28, V29, V33, V48 en V60, diversen en Matho Tonga. In totaal ca. 105 pagina's.-
€ 150 - € 300
kavel: 1088
Yrrah (Harry Lammertink, 1932-1996)
-Twee clichés met afdruk van cartoons van Yrrah - en twee cartoons aan rectozijde. Uit: Yrrah Cartoons. Querido, 1971. -

verkocht € 70.00
kavel: 1089
Peter de Smet - de Generaal
-Lot van 3 zeefdrukken: "De onvoltooide", oplage 200 exemplaren, t.g.v. de Stripschapsprijs 1985. Gesigneerd. 60 x 45 cm. + "Verdwaald? Denk je?" Genummerd 93/149, gesigneerd, 1985. 61 x 43 cm. - en 1 andere.-
€ 100 - € 150