1700-1799 Fine Arts: 20ste eeuw

kavel: 1795
Henri Verstijnen (1882-1940). (Koekoek op een tak in een naaldbos).
-Aquarel en gouache, 17 x 10,5 cm., gesigneerd rechts onder, in lijst.-

verkocht € 100.00
kavel: 1798
Gisèle d'Ailly-van Waterschoot van der Gracht
-Brief van en diverse publicaties van en over Gisèle d'Ailly-van Waterschoot van der Gracht (1912-2013): (1) Brief gedateerd 22 december 1985 aan "Lieve lieve Allemaal" (Antoinette en Adri [d'Ailly] en kinderen in Eindhoven) met goede wensen voor het nieuwe jaar en de wens om elkaar in 1986 weer te mogen ontmoeten; (2) Gisèle d'Ailly. When I Was Ten. In eigen beheer uitgegeven gedicht over herinneringen aan de kindertijd, ca. 1977. Met opdracht aan Adri en Antoinette "on the day of their flight to the U.S.A., 17-11-1977". Zeldzaam; (3) When I Was Ten. Typographeum, Francestown NH, 1990. Met opdracht aan Antoinette en Adri, 8-12-1990; (4) Parian Poems. Typographeum, Francestown NH, 1995. Met opdracht "For Cecile, bits of bygone that came along to Amsterdam", nov. 1995; (5) Vier tentoonstellingscatalogi uit de periode 1956-1988; (6) Twee uitnodigingen voor tentoonstellingen van haar werk; (7) Een publicatie over Willem van Waterschoot van der Gracht.-
€ 120 - € 170
kavel: 1799
Klaas Gubbels (geb. 1934). Twee prenten: (1) "I had a dream".
-Zeefdruk, 49 x 53,5 cm., gesigneerd en gedateerd '79 in potlood (lichte kreukjes).-

verkocht € 110.00